Ремонт дороги Новий Биків - Монастирище

Загалом Служба атомобільних доріг Чернігівської області планує відремонтувати 45 кілометрів територіальної дороги Т-25-27 Бобровиця - Свидовець - Новий Биків - Ічня.

1adorbudremЦе ділянка від Нового Бикова Бобровицького району до Монастирища Ніжинського району. Проєкт ремонту розрахований на два роки. Підрядники - ТОВ «ДС ПРОМ ГРУП» та «AzVirt» LLC.

У 2020 році ремонтується 16 кілометрів цієї "дороги життя". Це дві ділянки по 8 кілометрів: від перехрестя з дорогою Р-67 Ніжин - Прилуки; від межі Ніжинського та Борзнянського районів.
У 2020 році на цих кілометрах влаштували шар регенерації та вирівнюючий шар асфальтобетону. Чим вже було суттєво покращено проїзд. У 2021 році ці 16 кілометрів закриють верхнім шаром асфальтобетону і продовжать ремонтувати решту - 29 кілометрів
Дорога ремонтується уперше за 50 років з часу її побудови. Прогресуюча ямковість, сітка тріщин, викривлення покриття, суцільне руйнуванням покриття - про всі ці негаразди, є сподівання, забудуть водії після її ремонту.

В процесі ремонту на цій дорозі: посилюється основа дороги за допомогою регенерації; влаштовується вирівнюючий та верхній шари асфальтобетону; укріплюються узбіччя; облаштовуються засоби організації безпеки дорожнього руху.

Дорога сполучає дві регіональні траси Р-67 і Р-68 з національною Н-07 Київ - Суми - Юнаківка. Забезпечує рух транзитного транспорту, в тому числі великовагового вантажного. З'єднує об'єкти національного і культурного надбання природно-заповідного фонду, в т.ч. з Ічнянським Національним парком, які входять до державного туристичного маршруту "Намисто Славутича", зі столицею України м. Київ. Забезпечує міжнародний автомобільний туризм. Ця дорога - соціально важливий об'єкт для місцевих жителів, це шкільний маршрут і маршрут екстреної медичної допомоги.

1adorbudrem2

Схожі матеріали (за тегом)