Ремонт дороги дійшов до Хвилівки

Цьогоріч охопили ремонтом ділянку дороги Р-67 Чернігів - Ніжин - Прилуки - Пирятин від розворотного кола з трасою Київ - Суми до Хвилівки Ніжинського району.

1axvylivkaУ наступному році роботи активно вестимуться по об'їзній Ніжина - на ділянці до Зруба. Загальна протяжність ремонту - 75 кілометрів. 50 км робимо у 2020-му, наступні 25 км - у 2021-му. Повністю завершити ремонтні роботи на ділянці дороги Р-67 Ніжин - Прилуки плануємо до травня 2021 року.

Зараз підрядник - ТОВ "Спільне українсько-німецьке підприємство "Автострада" - займатиметься облаштуванням дороги засобами безпеки дорожнього руху та освітленням в населених пунктах, підсипанням укосів дороги.
В процесі ремонту тут: укладається нове підсилене покриття (товщиною більше 40 сантиметрів); укріплюються узбіччя; ремонтується сім мостів; по населеним пунктам встановлюється освітлення та відеокамери; встановлюються нові дорожні автопівільйони; облаштовується уся необхідна інфраструктура для організації безпеки дорожнього руху (знаки, напрямні стовпчики, металеве бар'єрне огородження, розмітка тощо).

Такі масштабні ремонтні роботи траса Ніжин - Прилуки бачить уперше за 50 років. А навантаження на неї чимале - до 4 тисяч авто на добу, причому значна частка - це великоваговики.

Схожі матеріали (за тегом)