Ремонтується сім мостів

На ділянці ремонту дороги Р-67 від Ніжина до Прилук є сім мостових споруд, які суттєво оновлюються в процесі ремонту дороги.

Виконуються такі види робіт: ремонт пошкоджених бетонних поверхонь балок прогонової будови; ремонт пошкоджених бетонних поверхонь та опор; ремонт пошкоджених бетонних поверхонь тротуарних консолей; ремонт бетонних поверхонь укріплення укосів; влаштування асфальтобетонного покриття; влаштування оцинкованого перильного огородження.

1aamosty

Загальна протяжність ремонтованої ділянки Ніжин - Прилуки - 75 кілометрів. Повністю завершити роботи плануємо до кінця травня 2021 року. У 2020 році - закриваємо ділянку від розворотного кола з дорогою Н-07 Київ - Суми до Талалаївки Ніжинського району. У наступному - від Талалаївки до Зруба (перехрестя з трасою М-02 Кіпті - Глухів - Бачівськ).

Підрядна організація - ТОВ "СПІЛЬНЕ УКРАЇНСЬКО-НІМЕЦЬКЕ ПІДПРИЄМСТВО "АВТОСТРАДА".

В процесі ремонту влаштовується нове посилене покриття, ремонтуються мости, укріплюються узбіччя, облаштовується дорожня обстановка, встановлюються нові автопавільйони, по населеним пунктам проводяться лінії освітлення та відеонагляд. Такі масштабні ремонтні роботи траса Ніжин - Прилуки бачить уперше за 50 років.

На фото - оновлений міст у селі Товкачівка Прилуцького району.

Схожі матеріали (за тегом)