|  Архів Газети Чернігівщина архів газети | 23:07 | 03.03.2021

Жіночу виправну колонію закриють

У Чернігові закриють жіночу виправну колонію № 44, скоротивши 150 її працівників. Засуджених переведуть в інші колонії.

1aakoloniaТаке рішення, як повідомляє Суспільне: Чернігів, ухвалили у Міністерстві юстиції, через малу кількість в’язнів у колонії та економічну недоцільність її утримання. У Чернігівській виправній колонії № 44 працює близько 150 людей. За декілька місяців її закриють. Жінок, які тут відбувають покарання, перевезуть до інших установ, персонал - скоротять.

Колонію «консервують», бо персоналу для її обслуговування більше, ніж тих, хто відбуває покарання, каже заступниця міністра юстиції Олена Висоцька: «За законодавством ми повинні мати 30% працівників відповідно нашому спецконтингенту. В цій установі 108 засуджених і 150 штатного персоналу». З її слів, утримувати таку колонію економічно не вигідно.

Законсервують колонію впродовж 2-4 місяців. За цей час мають перевезти ув’язнених до інших установ. Працівникам запропонують вільні вакантні посади у системі державної кримінальної виконавчої служби. У колонії залишиться працювати до 20 людей.

На сьогодні у колонії відбувають покарання 124 засуджені. Куди саме переведуть засуджених, вирішуватиме комісія окремо по кожному. Пізніше можуть ухвалити рішення про ліквідацію установи. Цьогоріч влітку в Україні законсервували 8 виправних колоній.

Схожі матеріали (за тегом)