|  Архів Газети Чернігівщина архів газети | 16:06 | 03.05.2021

Відновлюють стадіон в Острі

В Острі триває капітальний ремонт відкритого стадіонного комплексу. Завершення будівельних робіт заплановане у жовтні 2020 року.

1aosterstЯк повідомив Остерський міський голова Віктор Самодєлок, на оновлення стадіону спрямують 7,2 млн грн. З них  - 5,76 млн грн – кошти ДФРР, 1,44 млн виділить місцевий бюджет. В ході тендерних закупівель досягнуто значної економії бюджету на суму 2 млн грн. Переможцем тендеру стало ПП «Вантарус».

В ході будівельних робіт проведуть облаштування футбольного поля штучним газонним покриттям, побудують глядацькі трибуни, роздягальні, встановлять огорожу.

Нині відновлення стадіону виконано наполовину. Підрядник провів комплекс робіт з улаштування основи під дренаж на футбольному полі - завезено і розрівняно грейдером передбачені проєктом щебеневі шари та верхній шар відсіву, замовлений штучний газон. Розпочали роботи з монтажу трибун на 112 глядацьких місць. Роздягальні виготовлені за модульною технологією будуть встановлені до 5 жовтня.

За словами жителів Остерської громади, останні роки за стадіоном ніхто не доглядав. Фактично він перетворився на велике занедбане поле.

Оновлений стадіонний комплекс стане центром здорового способу життя. Це дозволить розкрити свій потенціал і досягати нових спортивних рекордів, та мотивуватиме до занять спортом жителів Остерської громади.

Схожі матеріали (за тегом)