|  Архів Газети Чернігівщина архів газети | 13:48 | 04.21.2024

Азербайджанці починають ремонт дороги Київ-Чернігів

Міністр інфраструктури Володимир Омелян і керівник Державного агентства автомобільних доріг України ( "Укравтодор") Славомір Новак провели робочу нараду на будівельному майданчику підрядника Azvirt (Азербайджан).

Screenshot 9Чиновники перевірили стан мобілізації підрядника для початку виконаних робіт з капітального ремонту дороги М-01 Київ-Чернігів-Нові Яриловичі в межах Київської та Чернігівської областей. Про це повідомляє http://budport.com.ua/

Участь в нараді взяли також представники підрядної компанії AzVirt LLC і інженери технічного нагляду FIDIC корейської компанії Dongsung Engineering CO., LTD.

В рамках реалізації проекту з капітального ремонту дороги М-01 на ділянці від Києва до транспортного вузла Кіпті, включаючи об'їзну дорогу м.Бровари, буде відновлено дорожнє покриття, відремонтовано шляхопроводи, встановлені нові дорожні знаки, а також підведено зовнішнє освітлення.

Протяжність ділянки дороги, де буде проводитися ремонт, складе 80 км, з яких - 43 км в Київській області, 37 км - в Чернігівській. Термін реалізації проекту - 2 роки.

Капітальний ремонт здійснять за рахунок кредитних коштів Європейського банку реконструкції та розвитку (ЄБРР) і Європейського інвестиційного банку (ЄІБ). Роботи планується почати в найближчі тижні.

Керівник "Укравтодору" Славомир Новак сказав: "На стан цієї дороги ми отримували велику кількість нарікань, особливо щодо Броварський об'їзної дороги. Упевнений, що за два роки ця дорога буде капітально відремонтована і приведена у відповідність до сучасних європейських стандартів".

Зараз в рамках співпраці "Укравтодору" з міжнародними фінансовими організаціями за рахунок кредитних коштів реалізуються такі проекти: реконструкція дороги М-03 на ділянці Лубни-Полтава-Валки, будівництво об'їзних доріг трьох населених пунктів по трасі М-03 в Полтавській області, включаючи Південно Західну об'їзну дорогу Полтави, реконструкція Північної об'їзної дороги м.Житомир по трасі М-06, реконструкція і капітальний ремонт М-12 від Хмельницького до кордону з Вінницькою областю.

В рамках співпраці з МФО найближчим часом планується капітальний ремонт дороги М-05 від Білої Церкви до Умані, будівництво Північної об'їзної Львова і перша черга Північної об'їзної Тернополя.

Схожі матеріали (за тегом)