Капремонт ділянки "Київської" траси

Всього капітальним ремонтом буде охоплено 80 км міжнародної траси М-01 Київ – Чернігів – Нові Яриловичі від Києва, включаючи об’їзну Броварів, до Кіптів (транспортна розв’язка доріг М-01 та М-02). В межах Чернігівської області буде капітально відремонтовано 38 км дороги М-01.

На Чернігівщині роботи розпочалися на 89-95-му кілометрах між селами Кіпті та Лемеші Козелецького району.

Ділянка по правому проїзду вже перекрита на час виконання ремонтних робіт. Рух автомобільного транспорту перекинуто на лівий проїзд. Встановлено відповідні знаки та нанесено тимчасову жовту дорожню розмітку. Розпочато зняття старого зношеного дорожнього одягу за допомогою фрезерування.

Капітальний ремонт здійснюється за рахунок кредитних коштів ЄБРР та ЄІБ підрядною організацією «AzVirt» LLC (Азербайджанська Республіка), технічний нагляд FIDIC — корейською компанією Dongsung Engineering CO., LTD.

У рамках реалізації проєкту з капітального ремонту на трасі М-01 буде відновлено та посилено дорожнє покриття, відремонтовано існуючі шляхопроводи, встановлено нові дорожні знаки, нанесено сучасну горизонтальну розмітку, влаштовано зовнішнє освітлення. Термін реалізації проєкту – до 2022 року. У 2020 році планується відремонтувати близько 100 км міжнародної траси (у двохполосному обчисленні).

Автомобільна дорога державного значення М-01 Київ – Чернігів – Нові Яриловичі після Другої світової війни була зруйнована та відновлювалась лише частково. З 1977-1998 року дорога була реконструйована та розширена до 1 категорії. З того часу жодних капітальних чи середніх ремонтів на ділянці від столиці до Кіптів не проводилось.
У 2020 році у Чернігівській області, за амбітним планом Укравтодору, ремонтними роботами планується охопити 196 км доріг державного значення.

1atrasa1

Схожі матеріали (за тегом)