Ремонтують дорогу до «Нових Яриловичів»

У 2020 році по Чернігівській області продовжується ремонт дороги М-01 Київ – Чернігів - Нові Яриловичі у напрямку до кордону з Білоруссю.

1novyarЗа попередні два роки від об’їзної Чернігова до КПП «Нові Яриловичі» вже відремонтовано 48 кілометрів міжнародної траси. Цьогоріч буде ще 12 по Ріпкинському району. Це важливий напрямок не лише для Чернігівської області, а і для всієї країни. Адже через КПП «Нові Яриловичі» забезпечується міжнародний транспортний зв'язок України з Білоруссю, Казахстаном та країнами Балтії.

У 2020 році поточним середнім ремонтом влаштовують нове покриття на двох ділянках траси М-01 на гомельському напрямку: 5 кілометрів через село Нові Яриловичі (на ділянці км 192— 199) та 7 кілометрів від смт Ріпки (на ділянці км 217 — км 222) .

На відрізку дороги М-01, що простягається через село Нові Яриловичі, зараз йдуть роботи з укладання вирівнюючого шару нового покриття. Підрядна організація - ТОВ «ШБУ-14» (м. Чернігів). В межах поточного середнього ремонту тут планується:

- влаштування дорожнього одягу в межах смуг руху проїзної частини, перехідно-швидкісних смуг та на зупинкових майданчиках;

- укріплення узбіччя;

- влаштування водоскидів з проїзної частини;

- влаштування посадкового майданчика та нового автопавільйону;

- ремонт моста через р. Немильня;

- влаштування тротуарів;

- встановлення дорожніх знаків, бар’єрного огородження, напрямних стовпчиків, нанесення розмітки;

- встановлення автономного освітлення пішохідних переходів.

На другій ділянці ремонту М-01, що буде починатись в смт Ріпки (від 192-го км траси), зараз проводять підготовчі роботи. Підрядна організація - ВАТ "Дорожньо-будівельний трест № 2 Гомель". Там заплановано проведення аналогічних видів дорожніх робіт – ремонт покриття, штучних споруд та влаштування обстановки дороги.

Дорога М-01, де зараз проводяться роботи з поточного середнього ремонту, - другої категорії. Тобто має дві смуги руху. На час виконання дорожніх робіт організовано реверсивний рух транспорту. Водіїв просять завчасно звертати увагу на попереджувальні дорожні знаки, слідувати вказівкам регулювальників дорожнього руху, дотримуватись безпечної швидкості та дистанції руху.

Ремонтні роботи виконуються в рамках програми "Велике Будівництво".

Схожі матеріали (за тегом)