Промислові рибалки завжди з уловом

Як повідомляє Чернігівський рибоохоронний патруль, з початку року промислові рибалки Чернігівщини виловили понад 22 тонни водних біоресурсів.

1rybkasСуб’єктами промислового рибальства у річках Дніпро та Десна з озерами в межах Чернігівської області станом на 30 червня 2020 року добуто 22,58 тонн водних біоресурсів, що становить 24% від прогнозованого вилову.

Серед видового різноманіття риб найбільше виловлено: ляща – 9,6 тонн, плоскирки – 6 тонн, плітки – 2,55 тонн.

Детальніше з інформацією про освоєння лімітів на р. Дніпро можна ознайомитись за посиланням. Інформація про вилов на р. Десна з озерами розміщена у звіті за посиланням.

Довідкова інформація:

Нагадуємо, 12 червня набрав чинності наказ Міністерства енергетики та захисту довкілля України від 26.05.2020 № 340 «Про затвердження Режиму рибальства у рибогосподарських водних об'єктах (їхніх частинах) України у 2020 році», зареєстрований в Міністерстві юстиції України 03.06.2020 року № 490/34773.

У даному документі передбачено зменшення кількості дозволених промислових плавзасобів, заборону дрібновічкових сіток, зменшення кількості дозволених знарядь для промислового лову, збільшення зон, в яких промислове рибальство буде заборонене протягом року і в яких риба зможе нереститися та відтворювати поголів’я без промислового навантаження.

Зменшення кількості знарядь лову для промислових рибалок означатиме також зниження навантаження на рибогосподарський об'єкт, що стимулюватиме відновлення біорізноманіття.

Схожі матеріали (за тегом)