|  Архів Газети Чернігівщина архів газети | 15:21 | 05.13.2021

Програма фінансової підтримки бізнесу реально працює

Віднедавна фізичні особи-підприємці, які не мають найманих працівників, можуть скористатися фінансовою підтримкою від держави - отримати допомогу по частковому безробіттю. Нагадаємо, відповідні зміни до порядку надання такої допомоги набрали чинності 6 червня 2020 року.

Серед тих, хто звернувся до служби зайнятості за допомогою по частковому безробіттю, - Олена Самойленко з Варви, яка провадить свою діяльність у сфері надання перукарських послуг. До речі, і професію «перукар» жінка свого часу здобувала за направленням центру зайнятості. Це допомогло знайти свою нішу в бізнесі – з вересня 2006 року вона забезпечує себе роботою самостійно. При цьому постійно вдосконалює свою майстерність, стежить за новинками моди. 

1perukar

Довідково: на сьогодні в області 6790 суб’єктів господарюванняподали до служби зайнятості пакети документів на отримання допомоги по частковому безробіттю, переважна більшість з них (5690) - фізичні особи-підприємці, які не використовують найману працю. Вже прийнято 6506 позитивних рішень

Схожі матеріали (за тегом)