|  Архів Газети Чернігівщина архів газети | 22:32 | 11.30.2023

Стан «Великого будівництва» у Сосниці

Перший заступник голови Чернігівської ОДА Віталій Загайний під час робочої поїздки до Сосниці проінспектував об’єкти «Великого будівництва».

1velbusosn1Разом із начальником управління капітального будівництва ОДА Богданом Кривенком, Сосницьким селищним головою Андрієм Портним, головою райдержадміністрації Сергієм Хоменком та заступником голови районної ради Геннадієм Смаглюком перший заступник голови Чернігівської ОДА Віталій Загайний перевірив, як проходить реконструкція селищного стадіону та дитсадку «Сонечко».

Обидва об’єкти включені до Національної програми «Велике будівництво». Загалом у їх оновлення у 2020 році планується вкласти понад 15 мільйонів гривень.

Реконструкція дошкільного навчального закладу «Сонечко» розпочалася ще минулого року. За цей час була завершена більша частина зовнішніх робіт: утеплено стіни, облаштовано пандус, замінено вікна і двері.
Цього року на черзі реконструкція покрівлі та внутрішні роботи, як-от облаштування системи опалення, комунікацій, електромережі, внутрішнє оздоблення тощо.

— Потрібно докласти всіх зусиль, аби реконструкція була завершена вчасно, і у вересні діти вже змогли відвідувати оновлений садочок, — наголосив Віталій Загайний.
Зараз у «Сонечку» виховується 74 дитини. На час реконструкції їх перевели до іншого сосницького дитсадка — «Калинки».

На центральному стадіоні Сосниці будівельники приступили до роботи буквально нещодавно. Втім, цей об’єкт також планується завершити до кінця поточного року. Серед запланованого — реконструкція сходів на трибуни, відновлення огорожі та вхідних воріт, капітальний ремонт адміністративних і господарських будівель стадіону та інші удосконалення.

Мешканці Сосниці з нетерпінням очікують на відкриття оновленої спортивної споруди. За словами місцевих жителів, заради цього вони готові миритися з незручностями, пов’язаними зі встановленням огорожі навколо стадіону. Адже досі його територія була прохідною.

У ході поїздки Віталій Загайний також ознайомився з ходом реконструкції місцевого Центру надання адміністративних послуг. Тут будівельні роботи уже наближаються до завершення.

Схожі матеріали (за тегом)