|  Архів Газети Чернігівщина архів газети | 17:16 | 07.04.2020

Вилученого - на понад 10 мільйонів гривень

За період з 17 лютого по 18 червня, оперативними групами перевірено 89 об’єктів, на 54 з яких виявлені порушення законодавства. З незаконного обігу вилучено спирту, алкогольних напоїв, марок акцизного збору та обладнання на загальну суму понад 10 мільйонів гривень.

Про це повідомили під час засідання міжвідомчої регіональної робочої групи щодо вжиття заходів з протидії нелегальному обігу алкогольної продукції в області провів заступник голови облдержадміністрації Олександр Савченко.

- Основна робота по виявленню порушників здійснюється органами фіскальної служби. Однак, дільничні інспектори, патрульні екіпажі, фахівці Держпродспоживслужби також мають повноваження щодо проведення перевірок і будуть корисними при виконанні своїх безпосередніх обов’язків, - зазначив Олександр Савченко.

Про роботу у складі міжвідомчої регіональної робочої групи щодо вжиття заходів з протидії нелегальному обігу алкогольної продукції в межах своїх повноважень звітували Віталій Височенко, начальник відділу з особливо важливих справ ГУ ДФС у Чернігівській області, Євгеній Березовий, в.о. заступника начальника ГУ ДПС в Чернігівській області, Вадим Миткевич, інспектор відділу діяльності офіцерів поліції управління превентивної діяльності ГУНП в Чернігівській області, Роман Шатило, т.в.о. заступника командира батальйону управління патрульної поліції в Чернігівській області Департаменту патрульної служби, Юрій Павлішен, начальник ГУ Держпродспоживслужби України в Чернігівській області.

Схожі матеріали (за тегом)