|  Архів Газети Чернігівщина архів газети | 12:14 | 07.10.2020

Стягнуто заборгованість із зарплати

На Чернігівщині державні виконавці стягнули майже 1,6 млн грн боргів по зарплаті 

2zarpborgЗ початку 2020 року фахівці юстиції Чернігівщини у примусовому порядку стягнули з підприємств області 1,6 мільйона гривень заборгованості по заробітній платі. 

«Кожна зароблена громадянами гривня, повинна бути виплачена. Тому питання ліквідації боргів по зарплаті є надважливим для органів державної виконавчої служби та завжди знаходиться на особливому контролі. Щоденною роботою державні виконавці відновлюють права українців на своєчасну винагороду за працю, демонструючи дієві результати. Так, за 5 місяців фахівці юстиції стягнули з підприємств-боржників 1,6 мільйона гривень на користь 93 працівників», – розповіла Ірина Свистун, начальник Північно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Суми).

Очільниця також додала, що з зазначеної суми стягнутих коштів левова частка належить працівникам ПрАТ «ЧеЗаРа» – на користь 32 робітників державні виконавці з початку року стягнули 884 тисячі гривень. Крім того, у трійку лідерів по сплаті заборгованості у примусовому порядку цьогоріч увійшли ДП «Ніжинський комбінат хлібопродуктів» (погашено 339 тисяч гривень) та ДП «Дослідне господарство Чернігівського інституту садівництва національної академії аграрних наук України» (погашено 205 тисяч гривень).

Схожі матеріали (за тегом)