|  Архів Газети Чернігівщина архів газети | 19:57 | 11.24.2020

Картоплярство області: по півтори тонни на кожного

Не зважаючи на те, що сьогодні аграріями області вирощуються мільйонні валові збори зерна, формування загального валового виробництва аграрного комплексу не можна уявити без картоплярства.

Чернігівщина завжди була і залишається провідною областю по вирощуванню картоплі на Україні. Щорічно всіма категоріями господарств висаджується біля 75 тис. га, займаючи біля 6% в структурі площ посіву сільгоспкультур.

Основне виробництво бульб картоплі зосереджене в господарствах населення, яке виробляє понад 90% її валового збору.

Як повідомив заступник директора Департаменту розвитку економіки та сільського господарства ОДА Олег Крапивний, кожен четвертий гектар посаджений сільськогосподарськими підприємствами України росте в нашій області.

1kartop1

1kartop2
Чернігівщина в середньому виробляє більше 6% загальнодержавного їх валового збору. А якщо брати до уваги лише сільськогосподарські підприємства, то наша область постійно займає перше місце у загальнодержавному валовому зборі бульб картоплі. При цьому кожна четверта картоплина (23-30%) вирощена сільськогосподарськими агроформуваннями саме нашої області.

Питома вага картоплі у валовій продукції сільського господарства області (всі категорії господарств) сягає в середньому за п’ять останніх років 12%.

В розрахунку на одну особу, яка проживає в області, щорічно виробляється до 1500 кг бульб при нормативі споживання 124 кг на рік, а споживається щорічно по 170-179 кг.

1kartop3
* - попередні розрахункові дані.

– Найбільшими виробниками картоплі на теренах області є аграрії Чернігівського, Менського та Сосницького районів, їх питома вага перевищує 51% загальнообласного обсягу вирощування бульб», – зазначив заступник директора Департаменту розвитку економіки та сільського господарства облдержадміністрації Олег Крапивний.

На якість та кількість товарних бульб впливає багато факторів, серед основних це умови вирощування, властивості сорту (в тому числі яка репродукція), а також напрямок вирощування (товарний посів або насіннєвий).

Загалом у товарних посадках товарність бульб, які використовують на продовольчі цілі (не враховуючи переробку на крохмаль), складає 50-55%. В сприятливі роки, у окремих сортів вона може складати понад 70%, а в такі роки як 2019 – близько 40%”.

 

Щодо факторів впливу на врожайність

 

1kartop5Картопля – одна із найцінніших та найпопулярніших культур. В її складі може міститися близько 25% сухих речовин, в тому числі до 22% крохмалю, до 3% білка, а також вітаміни В, С та К.

На урожайність картоплі впливає декілька факторів – якість посадкового матеріалу, якість пророщування бульб, підготовка ґрунту та температурний і особливо водний режим ґрунту.

Якість посадкового матеріалу – один із ключових моментів у реалізації високого потенціалу цієї культури. Вже на сьогоднішній день завдяки новітнім розробкам селекціонерів вдається досягти до 70% потенційної врожайності сортів картоплі.

Серед основних критеріїв, які визначають якість посадкового матеріалу можна виділити наступні – стійкість до хвороб, фізіологічний вік посадкового матеріалу та прояв апікальної домінанти.

Серед основних хвороб картоплі, що поширені, як в Україні, так і на Чернігівщині є фітофтороз, ризоктоніоз, альтернаріоз, борошниста роса, парша.

Розвиток картоплі залежить від репродукції посадкового матеріалу, яка в свою чергу безпосередньо впливає на рівномірність ростових процесів, кількість закладених стебел та бульб. Слід розуміти, що фізіологічний вік залежить не тільки від хронологічного часу, а і від умов вирощування (тривалість світлового дня, температурний режим).

Наступним важливим етапом є прояв апікальної домінанти, що демонструється появою одного основного паростка який пригнічує розвиток інших. Якщо ж самотужки пошкодити основний паросток, то таким чином можна впливати на рівномірність бульб в новому врожаї, збільшити кількість стебел та бульб в кущі.

Пророщування бульб картоплі суттєво скорочує період дозрівання, а також стимулює дружніші сходи навіть за умови посадки у не прогрітий ґрунт. У пророщуванні бульб є три ключові етапи – спокій посадкового матеріалу, прихована готовність до проростання та активна готовність до проростання.

Слід відмітити, що під час пророщування слід звертати увагу на особливості сорту, рівень очікуваної врожайності, а також вид посіву – товарний чи насіннєвий.

Підготовка ґрунту до посіву і температурний режим впливають на якість та кількість майбутнього врожаю. Оптимальними для вирощування різних сортів картоплі є дрібногрудкова структура ґрунту, а також достатня зволоженість ґрунту. Для уникнення надмірного ризику ураження картоплі шкідниками чи хворобами слід уважно віднестись до вибору попередника. Найкращими попередниками для картоплі є зернові, бобові, або ж багаторічні трави.

Якщо ж говорити про оптимальні температури ґрунту, що сприяють проростанню картоплі, то саме 12-20 градусів є ідеальними. Якщо ж провести висадку картоплі в надмірно прогрітий ґрунт, то можна спостерігати надмірну кількість аномальних проростків, що в подальшому знижують рівень та якість урожаю.

 

Щодо виробництва насіннєвої картоплі:

Загалом господарства області вирощують більше 30 сортів картоплі різних напрямів використання. Серед основних: Бельмонда, Гранада, Коннект, Королева Анна, Лабелла, Лаперла, Міранда, Арізона, Арсенал, Еволюшн, ЕСМІ, Констанс, Курас, Пікасо, Рів’єра, Рудольф, Аурея, Ред Леді, Беллароза, Панянка, Сувенір Чернігівський, Нагорода, Ажур, Шедевр, Либідь, Фурор.

Відповідно до даних Державного реєстру суб'єктів насінництва та розсадництва на 2019 рік виробниками насіннєвої картоплі є:

ТОВ «Забарівське» Корюківського району - сорти Бельмонда,  Гранада, Коннект, Королева Анна, Лабелла, Лаперла, Міранда.
СТОВ «Агростарт-Україна» Куликівського району - сорт Коннект.
ПрАТ НВО «Чернігівеліткартопля» Чернігівського району - сорт Панянка.
СТОВ «Десна» Чернігівського району - сорти Аурея, Гранада, Ред Леді.
ТОВ «АФ Андріївське» Чернігівського району - сорти Арізона, Арсенал, Еволюшн, ЕСМІ, Констанс, Курас, Пікасо, Рів’єра, Рудольф.

Схожі матеріали (за тегом)