|  Архів Газети Чернігівщина архів газети | 2:43 | 08.15.2020

Нове обличчя «Золотого ключика»

Бобровицький дошкільний навчальний заклад «Золотий ключик» тепер має нове обличчя.

1zkluchikЦей заклад потрапив до об’єктів, які реалізується в рамках національного проекту «Велике будівництво». Реконструкція почалася ще у 2018 році. Фінансування – за рахунок субвенції з держбюджету на формування інфраструктури об’єднаної територіальної громади, а також коштів місцевого бюджету.

У будівлі ДНЗ замінена покрівля, утеплені зовнішні огороджувальні конструкції та стіни підвалу, замінені віконні та дверні блоки. Проведено благоустрій території дитячого садочка.

Загальна кошторисна вартість проекту – 10,6 мільйона гривень. У тому числі 1,7 мільйона – місцеві кошти, з яких 700 тисяч гривень виділені цьогоріч на завершення реконструкції та благоустрій території.

«Запровадження енергоефективних заходів дозволило зменшити витрати енергоресурсів на опалення будівлі, а також створити оптимальні умови для перебування дітей у закладі, – коментує голова Чернігівської ОДА Андрій Прокопенко. – ДНЗ «Золотий ключик» – один із найсучасніших закладів у Бобровиці. Наразі тут сформовані 7 груп, в яких виховуються 165 дітей дошкільного віку. Дбаємо про зручні та комфортні умови для наших дітей».

 

Сніжана БОЖОК

Схожі матеріали (за тегом)