|  Архів Газети Чернігівщина архів газети | 10:22 | 02.25.2021

6 ОТГ - на прямі відносини з держбюджетом

6 ОТГ Чернігівщини можуть незабаром перейти на прямі міжбюджетні відносини з державним бюджетом

Міністерство розвитку громад та територій звернулося до Комітету Верховної Ради з питань бюджету та Комітету з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування з проханням під час розгляду проекту Закону України «Про внесення змін до Державного бюджету України на 2020 рік» перевести 107 об’єднаних територіальних громад на прямі міжбюджетні відносини з державним бюджетом у 2020 році.

На Чернігівщині таких ОТГ 6: Сухополов'янська, Добрянська, Талалаївська, Вихвостівська, Понорницька та Киселівська.

Як зазначає заступник міністра розвитку громад та територій В’ячеслав Негода, Уряд визнав спроможними 107 об’єднаних територіальних громад, які були утворені протягом 2019 року. Під час розгляду змін до Держбюджету є усі підстави перевести ці громади на прямі міжбюджетні відносини, як і було передбачено у перехідних положеннях Закону України «Про Державний бюджет України на 2020 рік».

У Мінрегіоні нагадали, що за попередні роки 872 об’єднані територіальні громади вже переведені на прямі міжбюджетні відносини з державним бюджетом (враховуючи утворені за спрощеною процедурою ОТГ з центрами у містах обласного значення).

Схожі матеріали (за тегом)