|  Архів Газети Чернігівщина архів газети | 4:03 | 03.01.2024

Арсен Дідур взяв участь у Всеукраїнському земельному форумі

10 квітня за ініціативи Громадської спілки «Всеукраїнська Аграрна Рада» у Києві в Українському домі відбувся Всеукраїнський земельний форум.

Screenshot 23На запрошення голови Спілки Андрія Дикуна участь у заході взяв заступник голови обласної ради Арсен Дідур. Про це помідомила його радник Наталія Купрієнко на сайті обласної ради.

Під час заходу представники влади, аграрії, депутати та запрошені гості з інших країн обговорювали актуальні питання земельної реформи в Україні.

Зокрема: хто матиме право купувати землю, яка поетапність введення обігу землі сільськогосподарського призначення, які обмеження на купівлю землі повинні бути, на яких умовах малому і середньому аграрному бізнесу необхідно забезпечити доступ до фінансових ресурсів?

Присутні також ознайомитися із досвідом Литви та інших країн Прибалтики щодо запровадження ринку сільськогосподарських земель, почули бачення варіантів впровадження ринку землі в Україні членів Аграрного комітету Верховної Ради та Міністерства аграрної політики. Головна мета заходу – донести позицію аграріїв до кандидатів в президенти, народних депутатів та світової спільноти.

Детальніше про захід читайте в повідомленні Інтерфакс-Україна за посиланням:

Всеукраїнський земельний форум організував масштабну платформу обговорення земельної реформи

zww

 

Схожі матеріали (за тегом)