|  Архів Газети Чернігівщина архів газети | 12:17 | 02.01.2023

У ніжинського колектора з'явився другий шанс

На сесії облради, що відбулася 4 квітня, депутатам вдалося домовитись про повторне фінансування реконструкції системи водовідведення у Ніжині. Минулоріч кошти на вирішення цієї проблеми вже виділяли, але вони не були освоєні і повернулися в бюджет.

kolektor.1004Про це повідомляє сайт nezhatin.com.ua.

4 квітня напружений чотиригодинний марафон сесії Чернігівської обласної ради завершився прийняттям десятків рішень щодо бюджету, внесення змін до низки обласних програм, охорони навколишнього природного середовища, розпорядження об’єктами комунальної власності, розвитку комунальних лікувально-профілактичних закладів та реформування медичної галузі, надання спецдозволів і землеустрою, депутатських звернень та запитів.
Одне з вжливих рішень стосувалось Ніжина. Завдяки співпраці депутатів Юрія Болоховця, Миколи Шматка, Ігоря Дягеля, Людмили Бойко, Андрія Вірточенка, Алли Ковтун, Валерія Гавриленка, Ірини Грозенко, Наталії Копиці та Сергія Охонька, обласною радою було вдруге виділено кошти в розмірі 3 млн. грн. на проект водовідведення по вулиці Незалежності.
Після перерозподілу коштів по результатам півріччя є домовленість про дофінансування ще 2 млн. грн. Про це на своїй сторінці у Фейсбук повідомляє Сергій Охонько та зазначає: “Це рішення реалізувалося завдяки співпраці з депутатами Верховної Ради та керівництвом Чернігівської обласної ради. Нам вдалося віднайти кошти на виділення більш ніж 10 млн грн на ремонт колектора по вулиці Шевченка-Синяківска. Маємо надію, що минулорічна ситуація, коли кошти так і не були освоєні, а проект не був реалізований, більш не повториться, і проблему по водовідведенню буде вирішено”.

Схожі матеріали (за тегом)