|  Архів Газети Чернігівщина архів газети | 8:35 | 02.23.2024

Над чим працюватиме Бобровицька громада?

Нещодавно голова Бобровицької об’єднаної територіальної громади Тетяна Ковчежнюк відзвітувала про зміни, які відбулися у 2019 році: що вдалося досягти і над чим варто ще працювати. Про плани, які перед собою ставить очільниця на 2020 рік, дізнавалася кореспондент «Чернігівщини».

 

 – Тетяно Миколаївно, які пріоритетні завдання у Бобровицької громади на 2020 рік?

 

– Перше і найважливіше – довести до логічного завершення генеральний план міста. Саме цьогоріч ми плануємо це зробити. Генеральний план – була і є основна наша мета, над втіленням якої ми працюємо вже два з половиною роки. Адже це основний містобудівний документ на місцевому рівні, який дозволяє громаді повноцінно управляти своєю територією, робити призначення, залучати інвесторів. Ремонт доріг – щорічне наше завдання. Цьогоріч ми продовжимо над цим працювати. У селі Осовець зробимо капітальний ремонт окремими ділянками вулиці Якова Рощепія. Рішення ми прийняли ще під час вшанування пам’яті з нагоди 140-ї річниці від дня народження нашого земляка-винахідника у жовтні 2019-го року. Передбачено 613 тисяч гривень. Центральну вулицю Незалежності у Бобровиці плануємо відремонтувати. Адже це обличчя нашого міста. Теж передбачений капремонт окремими ділянками. Біля трьох мільйонів гривень заклали в бюджет. Основна увага приділятиметься ділянці від поліції до місцевого ринку. Капітальний ремонт мосту через річку Бистриця. Проектно-кошторисна документація вже готова. На ремонт заклали близько півтора мільйона гривень.

 

– Якщо вже заговорили про дороги, то скажіть, чи не плануєте капремонт покриття по вулиці Вокзальній у селі Кобижча? (матеріал у №30 газети «Чернігівщина» від 25 липня 2019 року «Дорогами життя, або Ями, пил і аварійні електроопори…»).

 

– У цьому році ми запланували виготовити проектно-кошторисну документацію на цю дорогу. Там дійсно непросте питання, адже дорожнє покриття бетонне ще й робили його за не зовсім зрозумілою технологією. Ми знайомі з проблемою людей про постійний пил від бетону і обов’язково вирішуватимемо її.

 

– Освітлення у сільських населених пунктах передбачене на 2020-ий рік?

 

– Так, за кошти громади ми плануємо будівництво вуличного освітлення у селі Піски. Також хочеться відзначити, що проводиться робота по приєднанню міської ради до Ініціативи ЄС «Мери за економічне зростання», що дасть змогу брати участь у грантових Програмах по економічному зростанню території. Ще одна мрія і завдання, яке ми ставимо перед собою, – це мультимедійний спортивний майданчик в районі стадіону в місті Бобровиця. Дуже хочеться, щоб наша молодь з користю проводила дозвілля. Також у планах – придбання шкільного автобуса за програмою співфінансування: 40 % – кошти громади, 60 – державний бюджет.

 

– По закладах освіти які перспективи?

 

– Основна увага приділятиметься засобам пожежної безпеки. Ми продовжимо і доведемо до логічного завершення це питання. У дошкільному закладі «Золотий ключик» завершується капітальний ремонт. Лишився благоустрій території. На це піде близько 200 тисяч гривень. Плануємо відремонтувати спортивну залу у ліцеї. До речі, майже 50% бюджету у 2019 році було використано саме на освітянську галузь. Тому тут нагальних проблем, на щастя, нема. Планів багато. Працюватимемо над їхньою реалізацією. Налаштовані оптимістично!

 

Спілкувалася Сніжана БОЖОК

Схожі матеріали (за тегом)