|  Архів Газети Чернігівщина архів газети | 13:09 | 03.28.2020

Прилуцький лісгосп обліковує тварин

Після закінчення сезону полювання у мисливських угіддях державного підприємства «Прилуцьке лісове господарство» працівниками мисливського господарства, лісовою охороною спільно з громадськістю розпочато облік чисельності диких парнокопитних та хутрових мисливських тварин.

Ці заходи допомагають забезпечити об’єктивний контроль за використанням та відтворенням мисливських тварин в мисливських угіддях. Якщо раніше жителів лісу фіксували по залишених ними слідах, методом шумового прогону та спостереженням у місцях підгодівлі, то сьогодні облік чисельності у ДП «Прилуцький лісгосп» можливо проводити за допомогою безпілотних літальних апаратів та фотопасток. На основі результатів обліку готуються ліміти добування диких тварин на сезон 2020-2021 рр.

1aboblik

Важливими для забезпечення якісних показників чисельності та різноманітності лісових мешканців є підгодівля тварин у зимову пору. Для цього на території мисливського фонду ДП «Прилуцький лісгосп» облаштовано 4 підгодівельних майданчиків, 2 кормових поля кукурудзи площею 0,6 га, 8 годівниць для копитних та 23 солонців.

За даними обліку диких тварин на початок 2019 року в державному мисливському фонді ДП «Прилуцький лісгосп» нараховувалось 17 голів кабана, 4 лося, 96 козуль, 182 зайця, 36 сірої куріпки та 4 куниці.

 

За інформацією ДП «Прилуцьке лісове господарство»

Схожі матеріали (за тегом)