|  Архів Газети Чернігівщина архів газети | 14:35 | 04.21.2024

Новини з життя громад Чернігівщини

У менському дитячому садочку «Сонечко» за кошти місцевого бюджету оновили приміщення харчоблоку: стіни й підлогу виклали новим кахлем, відремонтували стелю тощо.

До речі, минулого року за рахунок ДФРР (на умовах співфінансування) здійснили енергоефективну реновацію цього закладу: утеплили приміщення, дах і цоколь, прочистили систему опалення, замінили вікна і двері на енергозберігаючі, встановили нову сучасну вентиляційну систему у харчоблоці та пральні.

1aMensk

На завершальній стадії у менській гімназії будівництво футбольного майданчика зі штучним покриттям.

1aMenpole

У Коропі за рахунок державної субвенції ведуться ремонти у школі (замінюють покрівлю у блоці молодших класів) та будинку культури (оновлюють глядацьку залу).

1aKoropG

Коропська ЗОШ І-ІІІ ступенів

1aKoropBK

1aKoropbk2

Коропський будинок культури

Автопарк комунальної техніки Корюківської ОТГ поповнив сміттєвоз з навісним обладнанням.

1a Koryuk smitt

У Лосинівській ОТГ стартував проєкт «Перлина громади», що реалізується в рамках ініціативи «Розвиток громад, що заснований на правах людини» (за підтримки Міністерства закордонних справ Данії). У планах —провести низку творчих, просвітницьких та навчальних заходів задля інтеграції соціально вразливих груп населення у життя громади, підвищення рівня толерантності місцевих жителів та обізнаності в сфері прав людини.

1aLosinka

За матеріалами ОТГ