|  Архів Газети Чернігівщина архів газети | 14:27 | 04.21.2024

Українсько-білоруське братерство

Днями у Гомелі, в Білорусі, відбулася звітно-виборна конференція Гомельської обласної організації Білоруської профспілки працівників лісового господарства та природокористування. У конференції взяла участь голова Чернігівської обласної організації профспілки працівників лісового господарства Наталія Кудласевич.

Лісівників і профспілкових активістів Чернігівщини та Гомельщини об’єднує співпраця з обміну досвідом роботи, що й закріплено в угоді між двома обласними профспілками. Тому вже стало доброю традицією запрошувати колег на важливі заходи.

Перед початком конференції Наталія Кудласевич зустрілася з директором Інституту лісу Білоруської Академії наук Олександром Ковалевичем. Було обговорено гостру проблему, яка наразі хвилює українських та білоруських лісівників – масове всихання соснових лісів (білоруський досвід вирішення цього питання). Також Наталія Кудласевич побувала в музеї лісу інституту, який справив на неї чудове враження.

1akonfa2

Олександр Ковалевич, Олександр Василенко та Наталія Кудласевич

 

Звертаючись до делегатів на конференції, Наталія Миколаївна відзначила, що для обох держав принципи роботи профспілкових організацій однакові: представляти та захищати трудові, соціально-економічні права членів профспілки. Їй було приємно, що в Білорусі особливо цінують людину праці, і це закріплено в законодавстві. Наталія Кудласевич подякувала колегам за співпрацю і висловила впевненість, що дружні стосунки між нашими країнами та лісівниками збережуться.

1akonfa1

На XVII обласній конференції в Гомелі обрали на новий п’ятилітній термін головою обласної профспілки давнього друга чернігівських лісівників Олександра Василенка.

Наталія Кудласевич вручила від чернігівських лісівників нещодавно виданий ошатний фотоальбом «Спорт і лісівниче братерство», де увічнена в світлинах справжня дружба лісівників двох держав.

 

Микола ТИЩЕНКО