|  Архів Газети Чернігівщина архів газети | 15:33 | 04.13.2021

Новини з громад Чернігівщини: закупівля спецтехніки, благоустрій та будівництво

У Семенівській ОТГ будують перший мультифункціональний майданчик.

1Seme1 1Seme21Seme3

Тут можна буде займатися чотирма видами спорту — волейболом, баскетболом, великим тенісом та бадмінтоном. Проєкт реалізують за кошти державного та місцевого бюджетів. Відповідні роботи тривають на території міського парку Семенівки.


1-2019 10 04 korukivka 1За рахунок субвенції з держбюджету та співфінансування з міської скарбниці Корюківська громада придбала новий трактор для КП «Благоустрій», що обслуговуватиме дорожню інфраструктуру в зимовий період.


1oster

Новою спецтехнікою обзавелася і Остерcька ОТГ: тут також придбали новий трактор для потреб житлово-комунального господарства.


1Kulik1Благоустроєм територій активно займаються у Куликівській громаді. Нині за кошти обласного фонду охорони навколишнього природного середовища розчищають ставок площею майже два гектари в центрі села Орлівка. Загальна вартість проєкту — понад 1,4 мільйона гривень. Місцеві жителі планують облаштувати навколо ставка зону відпочинку.

1Kulik2
 Крім того, у Куликівській ОТГ ремонтують проїзну частину на одній із вулиць села Дроздівка. На роботи витратять майже 1,4 мільйона гривень.

Не забувають у громаді і про соціальні об’єкти. Так, наразі почали капітально ремонтувати будівлі Дрімайлівського та Жуківського ФАПів, Вересоцької сільської лікарської амбулаторії та лижної бази у Куликівці. Енергозберігаючі технології (заміна віконних прорізів) застосують у Кладьківському ФАПі.


1Ivann2

Наближається до завершення будівництво амбулаторії в Іванівській ОТГ


  1Ivann3

Тут реалізують ще один проєкт — будівництво Центру надання адміністративних послуг. Місцеві жителі хочуть, щоб у приміщенні ЦНАПу облаштували пост пожежної охорони та пункт поліцейського громади.

 1NexaiТриває будівництво амбулаторії загальної практики сімейної медицини в Нехаївці Коропської ОТГ. Нині обладнують каналізацію, попереду — внутрішні та зовнішні роботи. Загальна вартість об’єкта — майже 5,7 мільйона гривень. Із них більше 569 тисяч — співфінансування із селищного бюджету.


1Sosnid 1Losin
Станом доріг переймаються у Сосницькій та Лосинівській громадах. На місцевих автошляхах проводять капітальні та ямкові ремонти.


За даними департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації, інформресурсів ОТГ та Офісу реформ при Чернігівському відділенні Асоціації міст України

Схожі матеріали (за тегом)