|  Архів Газети Чернігівщина архів газети | 21:41 | 02.25.2024

У порушників вилучено 220 кг незаконно добутої риби

Чернігівський рибоохоронний патруль підбив підсумки роботи у вересні поточного року. 27 вересня 2019 року відбулась нарада працівників Чернігівського рибоохоронного патруля. На заході було розглянуто проведену роботу за вересень поточного року.

1rybrr

«У вересні патрулем викрито 120 порушень правил рибальства, три з яких порушення із ознаками кримінального злочину. У порушників вилучено 220 кг незаконно добутої риби та 165 од. заборонених знарядь лову», - зазначив начальник Управління Микола Каленюк.

Начальник відділу іхтіології та регулювання рибальства Валерій Маслак нагадав про те що Управлінням розробляється проект наказу, щодо заборони лову водних біоресурсів на зимувальних ямах, який почне діяти з першого листопада 2019 року. Тому до 11 жовтня всі інспектори повинні надати свої пропозиції щодо меж зимувальних ям на підконтрольних водоймах.

Завідувач сектору роботи з персоналом Леся Маслак підбила підсумки проведеної роботи з підвищення рівня професійної компетентності державних службовців протягом дев’яти місяців поточного року. Наголосила, що в кінці жовтня буде проведено оцінювання результатів службової діяльності державних службовців Управління. Тому кожен державний службовець повинен бути готовий прозвітувати про виконання визначених завдань, ключових показників результативності, ефективності та якості службової діяльності.

Начальник Управління Микола Каленюк вкотре наголосив на дотриманні державними інспекторами техніки безпеки та правил використання вогнепальної зброї, боєприпасів та спеціальних засобів під час здійснення рибоохоронних рейдів.

Чернігівський рибоохоронний патруль сподівається на плідну співпрацю з громадськістю. Якщо Ви стали очевидцями порушення правил рибальства, прохання невідкладно телефонувати на номери гарячої лінії Чернігівського рибоохоронного патруля (099) 112-13-44 та (0462) 93-75-57 (цілодобово).

Схожі матеріали (за тегом)