|  Архів Газети Чернігівщина архів газети | 16:39 | 03.01.2024

Як протидіяти рейдерству в сучасних умовах?

Вітчизняне рейдерство зумовлене кількома факторами: недосконалістю чинного законодавства, рівнем корупції, перерозподілом власності між фінансово-промисловими групами; імпортом рейдерських технологій, команд та капіталів тощо.

1reydostop

Використовуючи цілий комплекс засобів — психологічний тиск, шантаж, підробку документів тощо — зловмисники створюють умови для рейдерських атак, захоплення і перерозподілу власності за рамками закону.

Утім шанси рейдера на успішну атаку значно знижуються, якщо власник вчасно вибудує кілька ліній оборони. Найефективнішим проти рейдера є захист превентивного характеру.

Превентивні заходи передбачають: 

а) можливість подання власником заяви про заборону вчинення реєстраційних дій щодо власного об’єкта нерухомого майна;

б) повідомлення власника через e-mail про подання заяв щодо його майна чи зупинення реєстраційних дій на підставі рішення суду;

в) перевірка рішень суду в Єдиному державному реєстрі судових рішень;

г) нотаріальне засвідчення справжності підписів на установчому документі, рішенні уповноваженого органу управління юридичної особи, передавальному акті чи розподільчому балансі;

д) при реєстрації права на підставі рішення суду про витребування з незаконного чужого володіння або про розірвання договору подається також правовстановлюючий документ належного власника чи відчужувача;

є) використання електронного сервісу повідомлень про статус нерухомого майна, який дозволяє оперативно отримувати через sms інформацію про те, що хтось переоформив права на нерухомість, що належить добросовісному власнику. Це надає можливість вчасно звернутися до компетентних органів та зупинити незаконні реєстраційні дії.

Загалом на сьогоднішній день власники нерухомості та бізнесу (учасники юридичних осіб) мають дієву можливість захистити своє право власності на нерухомість, а також інші корпоративні інтереси не лише звернувшись до суду, а й в позасудовому (адміністративному) порядку.

Оскарження дій в адміністративному порядку передбачає подання скарги до органу адміністративного оскарження рішень державних реєстраторів – Комісію з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації (далі – Комісія).

Плюси роботи Комісії очевидні – це і економія грошей, і економія часу, а також можливість повернути учасникам та керівникам юридичних осіб можливість реалізувати свої права та повноваження стосовно управління, не втративши при цьому належну юридичній особі власність.

Міністерство юстиції України розглядає скарги на рішення державного реєстратора про реєстрацію речових прав на нерухомість, проведені реєстраційні дії, на рішення, дії або бездіяльність територіальних органів Мін’юсту, а територіальні управління Мін’юсту – розглядають скарги на рішення, дії або бездіяльність державного реєстратора, на дії або бездіяльність суб’єктів державної реєстрації.

Звичайно, до суду із захистом свого порушеного права зацікавлена особа має право звернутися в будь-який час, не звертаючись до Комісії та висунути ті позовні вимоги, які найбільше сприятимуть захисту порушеного права.

Комісія у своїй роботі керується виключно нормами закону й дотриманням його вимог під час проведення реєстраційних дій. Якщо реєстраційна дія проведена з порушенням, комісія її скасує, незалежно від того, подобається це комусь чи ні. Антирейдерська комісія є важливим інструментом відомчого досудового врегулювання проблемних ситуацій у сфері держаної реєстрації. Адже для підприємця, який є об’єктом рейдерської атаки, питання швидкості виправлення незаконних реєстраційних дій є критично важливим для оперативного поновлення порушених прав. Тому добре, що такий механізм існує.

Функцію контролю у сфері державної реєстрації здійснює Міністерство юстиції України. Такий контроль здійснюється шляхом розгляду скарг, поданих відповідно до Закону України "Про звернення громадян", обґрунтованих подань територіальних органів Мін’юсту, а також моніторингу реєстраційних дій в реєстрах нерухомості та бізнесу. У разі виявлення на підставі акта моніторингу реєстраційних дій порушень порядку державної реєстрації проводиться камеральна перевірка державних реєстраторів та/або суб’єктів державної реєстрації.

За результатами проведеної камеральної перевірки, за наявності порушень Мін’юст на підставі довідки комісії приймає мотивоване рішення відповідно до Законів у формі наказу про: 

- тимчасове блокування доступу державного реєстратора, уповноваженої особи суб’єкта державної реєстрації прав до Державного реєстру прав;

- анулювання доступу державного реєстратора, уповноваженої особи суб’єкта державної реєстрації прав до Державного реєстру прав;

- притягнення до адміністративної відповідальності державного реєстратора, уповноваженої особи суб’єкта державної реєстрації прав;

- направлення до Вищої кваліфікаційної комісії нотаріату при Міністерстві юстиції України подання щодо анулювання свідоцтва про право на зайняття нотаріальною діяльністю;

- скасування акредитації суб’єкта державної реєстрації прав.

Урядом та Міністерством юстиції України на сьогодні закріплено на рівні актів законодавства питання організації визначення професійної компетентності осіб, які мають намір здійснювати функції державного реєстратора та передбачено проведення автоматизованого анонімного тестування. Сертифікат про підтвердження професійної компетентності у відповідній сфері державної реєстрації є обов’язковим документом для призначення особи на відповідну посаду, для відновлення доступу державному реєстратору до реєстрів нерухомості та бізнесу. 

Заступник начальника Управління – начальник відділу розгляду звернень та забезпечення діяльності комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації

Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Чернігівській області   В. В. Черниш

Схожі матеріали (за тегом)