|  Архів Газети Чернігівщина архів газети | 9:18 | 02.24.2020

В «Чернігівгазі» проблема з кадрами

У «Чернігівгазі» сьогодні катастрофічно не вистачає кадрів. Сьогодні в компанії 23% кадрових позицій залишаються вакантними. Причина цьому – низька заробітна плата, яка і спонукає людей звільнятися та шукати інших, більш оплачуваних робочих місць.

1chegazТенденція масового відтоку кадрів з газорозподільної компанії спостерігається вже впродовж декількох років. Та цього року проблема досягла критичного рівня. Зараз у «Чернігівгазі» відкритими залишаються 434 вакансії, а це 23% від штатного розпису.

Серед найбільш затребуваних професій – слюсарі, монтери, майстри, інженери, контролери, а також водії автотранспортних засобів. Так, наразі в компанії відкритими є 62 вакансії водіїв, 23 – контролерів. В аварійно-диспетчерській службі, яка цілодобово виїжджає на виклики споживачів, пов`язані з витоками газу, не вистачає 12 працівників, 25 осіб – в службі, яка здійснює комплексно-приладове обстеження, діагностує мережі на пошкодження та витоки газу на них.

«На сьогодні середній оклад робітників «Чернігівгазу» один з найнижчих в області – 6377 грн. Це на 43% менше за оплату на промислових підприємствах і на 51,2% – в енергетичній галузі, – коментує ситуацію технічний директор «Чернігівгазу» Ігор Швець. – Звичайно, така низька зарплатня при надмірних навантаженнях і нестабільності в галузі змушує звільнятися кваліфіковані кадри. А щоб новий працівник набув необхідного фаху, потрібно кілька років».

Марія ПУЧИНЕЦЬ

Схожі матеріали (за тегом)