|  Архів Газети Чернігівщина архів газети | 7:09 | 12.07.2019

У ПАТ "Чернігівський молокозавод" новий керівник

З новим керівником підприємства Миколою Артюховим зустрівся заступник директора Департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації Олег Крапивний

Вони обговорили питання виробничої діяльності, зокрема, заготівлі якісної сировини,  забезпечення своєчасних розрахунків із сільгосппідприємствами, реалізації готової продукції, а також проблемні питання галузі та перспективи їх вирішення в рамках розробки Стратегії розвитку експорту продукції сільського господарства, харчової та переробної промисловості області.

Molzavod

Олег Крапивний і Микола Артюхов

Як зазначив Микола Артюхов, підприємство постійно дбає про виробництво готової продукції з високоякісної сировини і готове працювати з тими постачальниками сировини, які гарантуватимуть дотримання, у першу чергу, санітарно-гігієнічних норм, якісних показників та показників безпечності, встановлених чинним законодавством України.

Продукція підприємства (молоко, сметана, сироватка, сир кисломолочний, йогурти тощо) постійно реалізується у торгівельних мережах області та користується неабиякою популярністю, оскільки є можливість постачати її щоденно і не сумніватися у терміні придатності.

ПАТ «Чернігівський молокозавод» щорічно є учасником обласного заходу «Фестиваль молока». Цього року, 25 серпня, у м. Чернігові відбудеться V ювілейний «Фестиваль молока – 2019». Олег Крапивний та Микола Артюхов обговорили організаційні питання участі у цьому Фестивалі, де підприємство має намір проводити дегустацію, продаж молочної продукції, а також надавати у якості призів відвідувачам заходу свою продукцію за участь у різноманітних конкурсах та вікторинах.

Схожі матеріали (за тегом)