|  Архів Газети Чернігівщина архів газети | 20:39 | 02.25.2024

Відремонтована ділянка дороги М-01 Київ-Чернігів-Нові Яриловичі біля Киїнки

У 2019 році Служба автомобільних доріг у Чернігівській області продовжила ремонтні роботи на ділянці траси М-01 від об'їзної Чернігова до кордону з Білорусю (КПП "Нові Яриловичі).

dorogaУ 2018 році тут було відремонтовано 12 ділянок загальною протяжністю 43 км. Нині Служба автомобільних доріг у Чернігівській області виклала фото- та відеозвіт з відремонтованої цьогоріч ділянки автомобільної дороги міжнародного значення М-01 Київ-Чернігів-Нові Яриловичі поблизу Киїнки Чернігівського району (км 148-149, лівий проїзд).

Нове дорожнє покриття - вирівнюючий шар з щільної дрібнозернистої асфальтобетонної суміші та верхній з ЩМА. З новим асфальтом не лише проїзна частина, а і наша стоянка для вантажного транспорту. 

Оновлені також засоби організації дорожнього руху. Ясна річ, це знаки та розмітка. Старі відбійники обабіч проїжджої частини замінено на нові оцинковані, що мають вищі антикорозійні властивості. Транспортні потоки тепер розподіляє огородження T-Rail, що відповідає вимогам діючого ДСТУ та Європейского стандарту EN1317.

Схожі матеріали (за тегом)