|  Архів Газети Чернігівщина архів газети | 9:29 | 06.25.2024

Весільні обручки – які існують види?

Ці прикраси сміливо можна назвати «прадавніми», бо їх використовують навіть не сотні, а тисячі років. Інша справа, що сучасні моделі відрізняються більш досконалим дизайном та оригінальним стилістичними рішеннями. Адже сучасним ювелірам доступні інноваційні технології та матеріали, про які майстри минулих часів не могли навіть мріяти. А в історії коштовностей зустрічаються факти, згідно яких ці прикраси колись, дуже давно навіть «плели» з квітів та трави.

zlato124

Інтернет бутик Злато пропонує весільні обручки на всі смаки та бюджети. А для того щоб мати можливість задовольнити попит та різні смакові уподобання покупців, мануфактури і використовують різні метали, і різні покриття, і навіть експериментують з матеріалами, які не так давно взагалі не сприймалися як ювелірні.

 

Секрет – у сакральному навантаженні

 

Обручки весільні, то не просто про прикраси. В першу чергу це символ кохання і молодої сім’ї. Саме обручка «говорить» про кохання та є нагадуванням того, що дана клятва вірності іншій людині.

Класичні обручки виконані у формі кола і це зрозуміло. Бо така фігура асоціюється з вічністю та безкінечністю, а всі пари молодят мріють про вічне кохання, яке вони пронесуть через все життя. Але якщо вам до смаку більш сучасні рішення, то вам запропонують моделі навіть «не класичної» форми. При цьому вони не втратять своєї сакральності. До речі, ювелірно-весільний етикет став демократичним, тому не обов’язково щоб обручка молодої на 100% повторювала за виглядом прикрасу, яку носитиме молодий.

Так, раніше обручки вважалися тільки парними прикрасами і мали однаковий вигляд та відрізнялися лише за розмірами. У сучасних молодят більший вибір і якщо наречений відає перевагу лаконічному стилю а наречена мріє про обручку декоровану діамантами, яка ще і у формі, яка нагадує або ланцюжок або корону, то будь ласка.

Обираючи обручку треба пам’ятати. Що ця символічна прикраса згідно «закону», має бути у вас на руці постійно. Тобто експерти радять обирати такі моделі, які в майбутньому гармонічно будуть поєднуватися з іншими прикрасами. Отож якщо ви віддаєте перевагу срібним коштовностям і у вашому ювелірному арсеналі переважають саме прикрасі зі срібла, то і обручку краще обирати в такому виконанні.

Тим більше зо майстри пропонують моделі зі:

  1. срібла (925 та проба);
  2. золота (585 та 750-та);
  3. платини.

Дуже цікаво виглядають моделі, при створенні яких використовуються різні метали та різні сплави. Для декору можуть використовуватися:

  • коштовні камені;
  • гравіювання;
  • діамантове гранування.

Гравіювання виконується як в серійному фабричному форматі, так і під замовлення. Такі тексти чи символи, нанесені «під замовлення» додають обручкам індивідуальності і інтимності.

zlato224

Каталог Zlato постійно поповнюється новими екземплярами і навіть новими серіями, що дозволяє підібрати весільні обручки молодятам різного віку, статусу та нареченим з різним смаком.

Схожі матеріали (за тегом)