|  Архів Газети Чернігівщина архів газети | 7:51 | 06.25.2024

Інсектицид Твікс – агрохімікат нового покоління

Для отримання хорошого врожаю важливо своєчасно захистити його від хвороб, грибків, а також від атак шкідливих комах. Деякі види можуть не лише знизити кількість корисних сільськогосподарських культур, а й повністю знищити їх.

Твікс від шкідників купити оптом в АгроХім

Більше цікавого про Твікс - https://agro-him.com.ua/tviks-10ml

Для боротьби зі шкідниками використовуються інсектициди, такі як Твікс. Він належить до препаратів широкого спектра дії. Має багато переваг, що вигідно виділяє його серед аналогічних інсектицидів:

  • виконує одночасно контактно-кишкову, фумігатну, репелентну та локально-системну дії;
  • впливає з однаковою силою як на дорослих комах, так і на їх личинок на всіх стадіях розвитку, а також на кліщів;
  • спричиняє швидку реакцію, завдяки чому шкідники починають гинути невдовзі після обприскування.

Завдяки тому що препарат складається з двох активних компонентів, його використання на сільськогосподарських культурах зменшує вірогідність появи резистентності у комах.

 

Склад  інсектициду Твікс

 

Препарат має дві діючі речовини – циперметрин та хлорпірифос. Перший – це кишково-контактний інсектицид, який має високу початкову активність. Завдяки цьому швидко паралізує нервову систему дорослих комах та личинок. На обробленій поверхні циперметрин зберігається до 20–30 днів. Хлорпірифос у чистому виді виглядає як біла кристалічна речовина. Добре показує себе у кислому та лужному середовищі. Його доцільно використовувати для контактної боротьби проти сисних та гризучих комах.

 

Механізм дії препарату

 

Інсектицид Твікс доцільно використовувати на таких культурах:

  • яра пшениця;
  • озима пшениця;
  • ярий ячмінь.

Основна дія препарату пов’язана зі швидкою дією на процеси обміну іонів натрію та калію у комах. Відбувається пригнічення активності ферменту ацетилхолінестерази, а також деполяризація мембрани. Після цього у шкідників відмічаються м'язові судоми, порушення проходження нервових імпульсів між тканинами. В результаті комахи втрачають можливість рухатися.

Інсектицид Твікс – оптимальний варіант для захисту сільськогосподарських культур. Сумісний з іншими акарицидами, фунгіцидами, які мають споріднену дію.

 

Інструкція з використання

 

Правильне використання препарату передбачає попереднє рясне змочування території навколо рослини для запобігання виникненню опіків від інсектициду. Рекомендується обприскувати зранку або у вечірні години. Забороняється проводити оброблення під прямим сонячним промінням. Норма використання складає 200–300 л/га. 

Препарат належить до 2-го класу згідно з діючою класифікацією ВООЗ (високотоксичний). Тому при роботі з ним необхідно використовувати засоби особистого захисту для шкіри та органів дихання.

Схожі матеріали (за тегом)