|  Архів Газети Чернігівщина архів газети | 9:15 | 06.25.2024

ТОП бюджетних TWS-навушників

Бездротові навушники сьогодні дуже популярні. Але багато хто вважає, що гідний функціонал та якість звучання притаманні виключно дорогим моделям преміального рівня. Це не так. Сьогодні, маючи в кишені відносно невелику суму, можна придбати досить якісний гаджет, який задовольнить потреби навіть вибагливого користувача. Щодо автономності, то більшість бездротових моделей може з невеликими перервами слугувати майже цілий день. Тому, якщо у вас немає бажання купувати тільки преміальний пристрій, ми раді запропонувати вам три кращі бюджетні моделі станом на кінець 2023 року, до того ж вартість TWS-навушників не буде перевищувати 5000 грн. Чому саме TWS? Бо це найпопулярніший різновид.

 

Huawei FreeBuds 5

 

Цей китайський бренд свого часу освоював нішу TWS так само активно, як і Apple, приділяючи чимало уваги шумозаглушенню. І він досяг у цій справі чималого успіху. Типовий приклад — модель FreeBuds 5. Вона характеризується відмінною якістю звучання, і деякі експерти навіть називають її кращими TWS-навушниками сучасності. Хоча якість звучання — характеристика доволі суб'єктивна, у нашому випадку маємо й насиченість звуку, й доволі великий запас за гучністю та діапазоном. Користувачу залишається тільки виконати більш тонке налаштування під свої індивідуальні особливості слуху за допомогою еквалайзера. Підтримання кодека LDAC точно сподобається любителям слухати lossless-музику. Функція шумозаглушення працює практично бездоганно. За свої гроші (Huawei FreeBuds 5 коштує 4900 грн) модель буде дуже вдалим вибором.

 

Sony WF-C500

 

Навушники від Соні можна купити за 3000 грн. Взагалі Sony раніше була взірцем для інших за якістю звучання, але в ніші навушників кращими вважаються гаджети з набагато вищими цінниками. Тобто для більшості користувачів недорогі моделі японського бренду не є взірцем якості. Однак WF-C500 може стати вдалою інвестицією. Це компромісне рішення між вартістю та якістю. Так, тут ви не побачите багатьох модних фішок, включно з підтримкою lossless-формату, активного шумозаглушення чи кейсом для бездротової зарядки. Але є приємний дизайн, звук пристойної якості, комфортна посадка. І навіть захист від вологи на рівні стандарту IP54 з можливістю слухати музику в спортзалі.

 

JBL Live Flex

 

Ще одна класна модель вартістю приблизно 5000 грн. Бездоганні зовні, ці навушники мають таку ж якість звучання. Безумовно, перед придбанням краще порівняти їх хоча б із тими ж FreeBuds 5. Але можете бути впевненими: JBL із його соковитим та багатим звуком вам у будь-якому разі сподобаються. Є і активне шумозаглушення, і захист від вологи. Купуючи TWS-гарнітуру, звертайте увагу на автономність гаджета. У випадку з JBL Live Flex це 6–8 годин, що є досить непоганим показником.

Схожі матеріали (за тегом)