|  Архів Газети Чернігівщина архів газети | 9:23 | 06.25.2024

У структурі міграційної служби Чернігівщини відбулися зміни

У зв’язку з оптимізацією структури Управління Державної міграційної служби України в Чернігівській області з 01 листопада 2023 року припинили роботу 8 територіальних підрозділів, а саме: Варвинський, Куликівський, Ріпкинський, Семенівський, Сосницький, Срібнянський, Сновський, Талалаївський сектори УДМС у Чернігівській області.

Втім на сьогодні адміністративні послуги, що належать до компетенції державної міграційної служби, можна отримати будь-якому УДМС у Чернігівській області та у 16-ти його територіальних підрозділах зокрема. З переліком працюючих підрозділів на території Чернігівської області можна ознайомитись за посиланням: https://dmsu.gov.ua/chernihiv/pidrozdily.html

546455675656

Також нагадуємо, що оформити паспортні документи можна у підрозділі міграційної служби, не залежно від місця реєстрації. Що ж до оформлення паспорта громадянина України у формі ID-картки, то він видається у разі: досягнення 14-річного віку; втрати/викрадення паспорта; закінчення терміну дії паспорта; зміни інформації; виявлення помилки в інформації; непридатності паспорта до подальшого використання; присвоєння РНОКПП або повідомлення про відмову від його прийняття; замість паспорта зразка 1994 року (якщо власник не вклеїв фото в паспорт протягом одного місяця після досягнення 25 або 45 років, з урахуванням особливостей дії воєнного стану в Україні); замість паспорта зразка 1994 року (за бажанням).

Наголошуємо, що законодавство України не визначає кінцевої дати чинності паспортів громадянина України зразка 1994 року. Тобто, якщо Ваш паспорт-книжечка не має ніяких пошкоджень і містить актуальну інформацію – він є дійсним документом, й обміняти його на ID-картку Ви можете за власним бажанням.

Разом з тим, зверніть увагу, що ID-картка видається:

– зі строком дії 4 роки особам віком від 14 до 18 років;

– зі строком дії 10 років особам, яким виповнилося 18 років і більше.

Для оформлення ID-картки звертайтеся до будь-якого підрозділу ДМС, «Паспортного сервісу» чи ЦНАП, незалежно від місця реєстрації. Додаткову інформацію про необхідні документи, вартість послуги, адреси та контакти підрозділів ДМС ви можете знайти на нашому офіційному сайті https://dmsu.gov.ua/

Довіряйте лише перевіреним джерелам інформації!

У разі виникнення питань звертайтесь на телефонну «гарячу лінію» УДМС у Чернігівській області (0462) 666-185.

 

УДМС у Чернігівській області

Схожі матеріали (за тегом)