|  Архів Газети Чернігівщина архів газети | 22:58 | 07.15.2024

Ноутбуки Asus серії VivoBook: різноманітність моделей та їх характеристики

Різноманітність пристроїв від Asus вражає користувачів, але водночас можна знайти оптимальне рішення під свої запити. Особлива увага звернена на ноутбуки, за допомогою яких можна виконувати різний набір завдань під час навчання, розваг та відпочинку. Тому під різні завдання виробник випускає різні варіанти виконання пристроїв, поділяючи їх на серії.

2343241214

Непоганим варіантом стане серія VivoBook. Ознайомитись з прикладами пристроїв можна тут https://comfy.ua/ua/notebook/brand__asus__notebook_seriya__asus-vivobook/, де є велика кількість варіацій на вибір. Екрани ноутбуків можуть бути з діагоналлю 14-15,6 дюймів, доповнюватися процесорами Intel або AMD, обсяг оперативної пам'яті від 8 до 16 Гб, а вбудована відеокарта або дискретна залежно від поставлених завдань.

 

Види ноутбуків VivoBook

 

Ця серія додатково поділяється на чотири модифікації ноутбуків:

  1. VivoBook S. Середні за продуктивністю моделі, але доповнюються легким корпусом, що є зручним для використання під час подорожей. Встановлено гарну акустику, представлено підставку у вигляді кришки, а також є швидка зарядка. Як особливості можна виділити наявність Face ID та тачпада ScreenPad;
  2. VivoBook Pro. Також пристрої середнього класу для виконання різних завдань щодня. Екран діагоналлю 17 дюймів, що дозволить використовувати їх у форматі стаціонарного пристрою;
  3. VivoBook Max. Функціональний, але недорогий ноутбук для роботи, навчання та активації ігор. Жорсткий диск SSD, процесор Core i5, обсяг оперативної пам'яті 8 Гб;
  4. VivoBook Flip. Ноутбуки трансформери із сенсорним дисплеєм, маючи можливість повернути його на 360 градусів. Можуть перетворюватися на планшет для зручності використання.

Виробник використовує для своїх пристроїв синій, золотий, чорний та сріблястий відтінок в оформленні.

 

Параметри вибору

 

Насамперед враховується діагональ екрану та 15,6 дюймів є середнім найбільш популярним варіантом. Пам'яті пристрою достатньо об'ємом 500 Гб, якщо не потрібно встановлювати ігри або зберігати велику кількість відео. Бажано, щоб диск був SSD, що гарантує гарну продуктивність.

Стандартні моделі мають роздільну здатність 1366х768, а просунуті моделі – 2048х1080 пікселів. Процесор Intel Core або AMD Ryzen на вибір. Мінімальний час автономної роботи складає 6 годин. Якщо вибирається ігровий ноутбук, то оперативна пам'ять має бути як мінімум на 16 Гб.

Схожі матеріали (за тегом)