|  Архів Газети Чернігівщина архів газети | 8:05 | 06.15.2024

Лауреати конкурсу «Книга року»

Редактор обласної газети «Чернігівщина», письменник Сергій Дзюба став переможцем нинішнього конкурсу «Книга року», який традиційно, вже багато років поспіль, проводиться на Придесенні зусиллями бібліотеки імені Михайла Коцюбинського та Чернігівської міської централізованої бібліотечної системи. У журі конкурсу – письменники, громадські діячі, науковці та бібліотекарі. 

Отож Сергій Дзюба переміг у номінації «Збірки поезії та прози» – 1 місце здобула його книга фантастики «Моя Шахерезада», яка вже отримала значний резонанс в Україні та за кордоном. 

1shaxer

Також на цьому конкурсі відзначені пригодницька книжка Сергія Дзюби «Справи детектива Самарцева. Ідеальний злочин. Пані кілер» та збірка віршів Тетяни і Сергія Дзюби «Веселка на віях», ошатно надрукована киргизькою та українською мовами в Киргизстані у гарному перекладі видатного киргизького письменника, президента Міжнародної громадської Академії Поезії, головного редактора журналу «Література тюркського світу» Айдарбека Сарманбетова.

Крім цього, нагороджено і відому письменницю з Італії Людмилу Шутько – за книжку казок «Людинка з глечика», яку переклали та упорядкували Сергій Дзюба і Ганна Маджуга. 

Нагороди на конкурсі отримали і Валентина Мастерова («Тобі скажу»), Микола Будлянський («Обереги рідного краю» та «Хатні обереги»), Григорій Самойленко («Микола Гоголь і Україна»), Валентина Михайленко («Любов і демони»),  Ганна Арсенич-Баран («Словник українсько-російських міжмовних омонімів»), Анатолій Покришень («Беатріче Коцюбинського»), Сергій Леп’явко («Чернігів: історія міста»), Ліна Ланська («Цілую твій поділ…»), Олександр Забарний («Ніжин – кам’яна квітка українського бароко»), Олена Терещенко («Симаргл на підвіконні: химерні історії»), Сергій Горбенко («Пазли долі»), Олексій Брик («Парадокси кохання»), Геннадій Обушний («Екст»), Дельфіна Вербенс («Люта»), Анатолій Семенцов («Писанки Чернігівщини»), Лариса Ткач («Мить життя»), Василь Буденний («МИР ВАМ»), Михайло Сушко «Чи допливем…» та Олександр Штань «Прокидайтесь, діти, сонечку радіти».

Вітаємо лауреатів конкурсу «Книга року»!

 

Ярослав Маджуга