|  Архів Газети Чернігівщина архів газети | 18:15 | 04.17.2024

Ракетний удар по Чернігову

Середа, 17 квітня 2024 12:00

Вранці 17 квітня після 9 години російські війська вдарилипо Чернігову трьома крилатими ракетами "Іскандер".


У такий прекрасний, сонячний, квітневий день, біля будинку, в якому розташований офіс обласної газети «Чернігівщина», зібралися наші друзі військові та невтомні волонтери. У центрі уваги став чудовий позашляховик, придбаний за сприяння нашої газети для танкової роти, котрою керує герой оборони Чернігова та двотомника «Чернігів у вогні», старший лейтенант Дмитро Балабуха («Танкіст»). Дмитро самовіддано служить у 32 бригаді ЗСУ і воює на Куп’янському напрямку, одному з найгарячіших.


На Чернігівщині жінка підпалила траву й отримала штраф у понад 15 тисяч гривень.


Весільні обручки – які існують види?

Понеділок, 15 квітня 2024 12:49

Ці прикраси сміливо можна назвати «прадавніми», бо їх використовують навіть не сотні, а тисячі років. Інша справа, що сучасні моделі відрізняються більш досконалим дизайном та оригінальним стилістичними рішеннями. Адже сучасним ювелірам доступні інноваційні технології та матеріали, про які майстри минулих часів не могли навіть мріяти. А в історії коштовностей зустрічаються факти, згідно яких ці прикраси колись, дуже давно навіть «плели» з квітів та трави.


 

Невимовний біль тягарем ліг на плечі нашого народу. Тож і 12 квітня на площі Бобровиці учасників траурного мітингу не радував навіть прекрасний сонячний весняний день. Вони тихо плакали разом з небесами й рідними загиблого воїна сержанта Олександра Олександровича Шакуна.


Авто експедитора уразили дроном

Понеділок, 15 квітня 2024 09:25

На Новгород-Сіверщині внаслідок російської атаки загинув чоловік, який віз продукти на прикордоння.


У Блистовій Менської громади, звідки родом всесвітньо відомий богатир Терентій Корінь, під церквою оселилися змії.


Минулого вівторка російські війська обстріляли прикордонну Семенівку двічі. Як розповів міський голова Сергій Деденко, перший обстріл був близько 16:00, другий — після 22:00. Загалом він нарахував за день близько двох десятків прильотів від РСЗВ та гармат.


Представники фірташівського «Чернігівгазу» розгорнули справжнісінький терор проти газових споживачів. У Бобровиці візити контролерів порівнюють із набігами терористів. Газовики шукають надумані причини, аби змусити людей платити за те, за що вони платити не повинні. Інакше погрожують відрізати газ.


На Чернігівщині Президент ознайомився з будівництвом фортифікаційних споруд, вручив нагороди до другої річниці звільнення Чернігівщини, провів координаційну нараду щодо безпекової та соціально-економічної ситуації, узяв участь у презентації економічної платформи «Зроблено в Україні», зустрівся з представниками бізнесу області та делегацією Конгресу США.


Сторінка 1 із 112