|  Архів Газети Чернігівщина архів газети | 16:03 | 07.24.2024

Нові колцентри відкрилися у двох лікарнях Ніжинщини

У Ніжинському районі на базі двох медичних закладів – Ніжинської центральної міської лікарні імені Миколи Галицького та Бахмацького міського центру первинної медико-санітарної допомоги – запрацювали сучасні колцентри. Відтепер 80 тисяч мешканців громад Ніжина і Бахмача отримали дієвий і зручний алгоритм взаємодії зі своїми медичними установами. Адже тепер пацієнт може не витрачати час у черзі до реєстратури, а зателефонувати до колцентру та записатися на прийом до лікаря.

Про це повідомляє на своєму офіційному сайті Чернігівська ОВА. Ці два колцентри відкрили у межах проекту «Вдосконалення системи обслуговування та комунікаційної стратегії медичних закладів у п’яти областях України», який реалізується благодійною організацією «100% Життя» у партнерстві з Німецьким товариством міжнародного співробітництва (GIZ) за дорученням уряду Німеччини в рамках проєкту GIZ «Спеціальна програма підтримки України /EU4ResilientRegions». Такі колцентри створюються у 12 лікарнях Чернігівської, Одеської, Сумської та Дніпропетровської областей.

«Ще два колцентри ми спільно з громадами запускаємо для пацієнтів на північному сході України. Цей проєкт за підтримки уряду Німеччини – крок назустріч пацієнтоорієнтованій моделі надання сервісів. Я радий, що ми маємо можливість, навіть в умовах війни, покращувати сервіси та інституціональну спроможність лікарень», – говорить голова БО «100% Життя» Дмитро Шерембей.

5465667546765867897896

Робота оператора

 

Зателефонувавши до концентру, пацієнт може записатися на прийом до лікаря; дізнатися графік роботи спеціалістів; отримати інформацію про здачу аналізів та інші види медобстежень; дізнатися про безкоштовні послуги, які надаються у рамках Програми медичних гарантій; дізнатися інформацію щодо наявності вакцини; з'ясувати перелік документів, які необхідні для отримання довідок тощо.

В рамках проєкту для лікарень Ніжинської та Бахмацької міських громад було розроблено та впроваджено комплекс будівельних рішень: від заміни покрівлі, перепланування поверхів, забезпечення безбар’єрного доступу, ремонту приміщень до облаштування різних функціональних зон.

Зокрема, для облаштування колцентру в Ніжинській центральній міській лікарні перепланували перший поверх будівлі колишньої дитячої поліклініки, зону рецепції та очікування. Окрім того, провели ремонт приміщення реєстратури, забезпечили безбар’єрний доступ до всіх послуг на першому поверсі, облаштували санвузол для маломобільних груп населення. Для працівників колцентру, які прийматимуть дзвінки, виділено окремий затишний кабінет. Персонал матиме кімнату для відпочинку.

«Відкриття колцентру є чудовою новиною, адже завдяки сервісу люди отримують доступ до необхідної медичної допомоги швидше та простіше. Ми завжди дбаємо про здоров’я мешканців нашої громади», – говорить генеральна директорка Ніжинської ЦМЛ Ольга Швець.

564556756756764353456345

Зона очікування у Ніжинській лікарні

 

Відкриття сучасних медичних колцентрів насамперед спрямоване на покращення і доступність допомоги для всіх жителів Ніжинської та Бахмацької громад.

«Це радісна подія для нашого центру, адже покращиться сервіс та комунікація між пацієнтом та лікарем, – говорить генеральна директорка Бахмацького МЦПМСД Вікторія Петройтіс. – Завдяки колцентру будуть створені умови для доступності та оперативності медичних послуг на первинному рівні, що в свою чергу збільшить рівень задоволеності пацієнтів обслуговуванням у закладі. Наша команда завжди готова допомогти».

Записатися на прийом до лікарів вже можна за телефонами:

– для мешканців Ніжинської громади: 099-510-111-6, 098-510-111-6.

– для мешканців Бахмацької громади: 093-400-5-800, 068-400-5-800.

 

Марія ПУЧИНЕЦЬ

Схожі матеріали (за тегом)