|  Архів Газети Чернігівщина архів газети | 9:13 | 06.25.2024

У дитячій лікарні запрацював томограф

У Чернігівській обласній дитячій лікарні почав працювати новий комп’ютерний томограф. Обстеження на ньому можуть пройти як стаціонарні, так і амбулаторні пацієнти за електронним направленням.

435645757658867Чернігівська обласна дитяча лікарня отримала сучасний комп’ютерний томограф ще наприкінці 2022 року. Медичне обладнання придбали коштом Міністерства охорони здоров’я України за 15 мільйонів гривень.

У 2023 році були проведені роботи з облаштування спеціального приміщення для томографа, а також медичний персонал пройшов навчання.

Наявність сучасного комп’ютерного томографа дозволяє лікарям використовувати найновітнішу методику діагностування, а пацієнтам – отримувати медичну допомогу найвищого рівня. Адже щороку обстеження на комп’ютерному томографі потребує до 800 дітей Чернігівщини.

«Це сучасний томограф, який дозволяє швидко і якісно проводити обстеження від скелетно-м’язового до серцево-судинного, нейрохірургічного обстежень. Він дозволяє застосовувати низькодозові протоколи. Це важливо в дитячій радіології, не втрачається при цьому якість і швидкість обстежень, – розповідає завідувач відділення променевої діагностики обласної дитячої лікарні Сергій Петренко. – Ми співпрацюємо з НСЗУ, надаємо допомогу і амбулаторним пацієнтам. Кожен при наявності електронного направлення може звертатися до нашого кабінету, і ми надаватимемо діагностичну допомогу. Записатися можна за телефоном: (0462) 644-805».

 

Софія ЖЕВЕДЬ

Схожі матеріали (за тегом)