|  Архів Газети Чернігівщина архів газети | 8:23 | 02.23.2024

У Чернігівському онкоцентрі запрацює нове обладнання

У Чернігівському медичному центрі сучасної онкології продовжують оновлювати матеріально-технічну базу. Не так давно було закуплене нове обладнання, яке дозволить проводити діагностику та лікування на значно вищому рівні.

За останні місяці в Чернігівському медичному центрі сучасної онкології значно оновилося обладнання рентгенодіагностичного відділення. Зокрема з’явилась сучасна рентгенологічна підстанція, яка дозволяє виконувати якісні дослідження, які нічим не поступаються комп’ютерній томографії.

456657753423

«Це сучасний, повністю цифровий рентгено-діагностичний комплекс. Він дозволяє робити рентгеноскопію, томографію та томосинтез. І порівняно зі звичайними рентгенівськими апаратами має певні переваги, – розповідає провідний інженер рентгенологічного відділення Чернігівського медичного центру сучасної онкології Максим Бондаренко. – Перша – швидкість виконання дослідження, друге – зменшення променевого навантаження на організм пацієнта, третє – мінімалізація людського фактору, який може впливати на якість дослідження».

Окрім цього нового апарату, в лікарні працюють над введенням в експлуатацію сучасного мамо графічного обладнання.

«Сучасна мамологічна установка дозволить нам в автоматичному режимі, під навігацією комп’ютерної системи, виконувати біопсії молочної залози. І це дозволить встановлювати діагноз пацієнтам майже з 100% точністю, – повідомляє в.о. генерального директора Чернігівського медичного центру сучасних технологій Олександр Заїка. – Також на завершальному етапі знаходиться роботи зі встановлення у нашому лікувальному закладі нового комп’ютерного томографа.

 

Марія ПУЧИНЕЦЬ

Схожі матеріали (за тегом)