|  Архів Газети Чернігівщина архів газети | 16:08 | 03.21.2023

Автомобіль швидкої допомоги - громаді

Михайло-Коцюбинська територіальна громада, що у Чернігівському районі, отримала спеціалізований медичний автомобіль швидкої допомоги.

103avtablaМісцевий пункт швидкої і невідкладної медичної допомоги потребував заміни наявної карети швидкої допомоги, адже та що наразі використовується уже давно вийшла з ладу та не придатна для перевезення хворих. З проханням про розв'язання проблеми до обласної ради звернулися медики та жителі громади.
У четвер медикам Михайло-Коцюбинської громади передали ключі від карети швидкої допомоги. Автомобіль обладнаний системою подачі кисню, дефібрилятором, електрокардіографом, автономним обігрівом та сучасною апаратурою відповідно до європейських стандартів.
Цей автомобіль значно покращить якість медичного обслуговування населення та зробить умови роботи лікарів пункту швидкої медичної допомоги комфортнішими. Крім того, це значно прискорить процес надання екстреної медичної допомоги, що особливо важливо в період пандемії.
Як розповіли заступник селищного голови Марина Галько та секретар селищної ради Тамара Нємченко, до  місцевої амбулаторії, де триває ремонт частини будівлі, планується невдовзі перенести пункт швидкої допомоги. За словами представників селищної ради, в нових приміщеннях також буде розміщений Центр надання адміністративних послуг та поліцейський відділок.

Схожі матеріали (за тегом)