|  Архів Газети Чернігівщина архів газети | 19:52 | 02.25.2024

Нові автомобілі для лікарень

Новий сучасний автомобіль екстреної медичної допомоги, придбаний за кошти міського бюджету, доставлено до КНП «Чернігівська міська лікарня №2».

03avtasКлючі від нової автівки Volkswagen керівнику закладу Владиславу Кухарю передав Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко, зауваживши, що це найсучасніший автомобіль, який технологічно забезпечений усім необхідним обладнанням від найкращих виробників, зокрема, Німеччини, США, Італії та Японії. Міський голова зазначив, що таких автомобілів закуплено два на місто. Вартість кожного – 2,395 млн грн. Автівки будуть використовуватися у разі необхідності своєчасної доставки хворих до Києва чи, навпаки, звідти, а також для того, щоб транспортувати тяжких хворих у межах міста, наприклад, до обласної лікарні. Нині автомобіль проходить реєстрацію у відповідних службах. Крім того, КНП «Чернігівська міська лікарня №1» також днями отримає подібний автомобіль.
Автомобілі забезпечені сучасним обладнанням, яке відповідає європейським стандартам – дефібриляторами, кардіомоніторами, кисневими балонами та приладами для його подачі, іншою апаратурою підтримки пацієнта під час перевезення. А працюватимуть з цією апаратурою медики, що пройшли відповідне навчання.

03avtas2

Схожі матеріали (за тегом)