|  Архів Газети Чернігівщина архів газети | 6:20 | 03.29.2023

Апарат ШВЛ нового покоління придбала Корюківська лікарня

Перший в області апарат штучної вентиляції легень нового покоління Hamilton C6, який має два інтелектуальні режими для штучної вентиляції легень хворого пацієнта, придбала Корюківська лікарня.

При першому, адаптивному режимі лікар задає мінімальні параметри підтримки дихання хворого, а апарат сам підбирає необхідні параметри вентиляції легень в залежності від стану хворого. У другому режимі –InteliVENT – лікар задає цільові показники для насичення крові киснем та кількість вуглекислого газу в повітрі, що видихається. Далі апарат аналізує стан хворого та коректує показники штучного дихання. Апарат ШВЛ Hamilton C6 підбирає автоматично тиск повітря, що подається для забезпечення повного відкриття всіх сегментів легень, має функцію підігріву та зволоження повітря, що подається хворому, а також автоматичне відключення при нормалізації дихання пацієнта.

1ashvl

Апарат ШВЛ Hamilton C6 вартістю близько 1,9 млн грн, придбаний за кошти лікарні, зароблені у межах програми Національної служби здоров’я України.

 

Сніжана БОЖОК

Схожі матеріали (за тегом)