|  Архів Газети Чернігівщина архів газети | 23:33 | 08.12.2020

Посилять контроль за дотриманням карантину

Таке рішення прийняла 25 червня обласна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

За даними ДУ «Чернігівський обласний лабораторний центр МОЗ України» на території області станом на 25 червня 2020 року лабораторно підтверджено 512 випадків COVID-19, одужали 225 осіб. На стаціонарному лікуванні перебувають 43 хворих, на амбулаторному – 227, померли 12 осіб. У лабораторному центрі функціонує ПЛР-лабораторія, яка щоденно досліджує понад 250 зразків.

Що стосується показників контролю за станом захворюваності, то загальна кількість нових випадків COVID-19 за останні 7 днів на 100 тис. населення по області становить 5,2 (критична межа — 12), завантаженість лікарняних ліжок для госпіталізації хворих на COVID-19 – 13,4% (нормативний показник – менше ніж 50%), середня кількість тестування методами ПЛР та імуноферментного аналізу становить 24,5 на 100 тис. населення (вимога – більше ніж 24).

За словами Андрія Подорвана, епідеміологічні умови в області, значна кількість випадків інфікування COVID-19 у червні не дозволяють пом’якшити карантинні обмеження. Навпаки, на часі посилити контроль за дотриманням санітарно-епідеміологічних норм.

Відповідно до рішення комісії обов’язковими залишаються:
— перебування в громадських місцях у вдягнутих засобах індивідуального захисту (маска, респіратор) та з документами, що посвідчують особу;
— відвідування закладів освіти в групах не більше 10 осіб, окрім участі у ДПА, ЗНО та вступних випробуваннях;
— проведення масових заходів за участю не більше однієї особи на 5 кв.м, соціальна дистанція – 1,5 м.

У територіальних громадах доручено посилити контроль за дотриманням карантинних обмежень, із залученням Нацполіції та Держпродспоживслужби. Також рекомендовано обмежити час роботи закладів громадського харчування та закладів розважальної діяльності до 22:00.

Схожі матеріали (за тегом)