|  Архів Газети Чернігівщина архів газети | 15:56 | 06.20.2024

Корюківку визнано осередком спалаху інфекційної хвороби

Голова Чернігівської ОДА Андрій Прокопенко спільно з головою обласної ради Ігорем Вдовенком сьогодні, 1 квітня, провів позачергове засідання обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Оскільки раніше було отримано позитивний результат ПЛР-діагностики пацієнта з Корюківки, комісія прийняла ряд важливих рішень для оперативного реагування:

У зв’язку з цим комісія прийняла ряд важливих рішень для оперативного реагування:

1. Визнати місто Корюківка осередком спалаху інфекційної хвороби.

2. Місцевим органам влади спільно з Нацполіцією в області, ДСНС, Нацгвардією, Управлінням охорони здоров’я, обласним лабораторним центром:

- інформувати населення про визначення меж територій карантину, а також впровадження профілактичних, протиепідемічних та інших заходів;

- визначити в місті Корюківка об’єкти та приміщення для проведення дезінфекційних заходів;

- опрацювати питання харчування медичних працівників інфекційного відділення ЦРЛ, які постійно перебувають на роботі;

- визначити потребу у наданні допомоги особам з інвалідністю, особам похилого віку та іншим малозахищеним верствам населення щодо отримання ними пенсій, оплати комунальних послуг, доставки продуктів харчування та предметів першої необхідності з метою зниження ризиків їх зараження;

- контролювати проведення суб’єктами господарювання поточної дезінфекції приміщень та реалізації продуктів харчування у фасованому та ізольованому вигляді;

- провести серед жителів Корюківки роз’яснювальну роботу щодо обмеження пересування на власному автомобільному транспорті між населеними пунктами, районами та регіонами України.

Рішення вступає в силу невідкладно.                                

- Корюківська ЦРЛ забезпечена всім необхідним. Учора медзаклад додатково отримав 70 костюмів індивідуального захисту, медичні респіратори та витратні матеріали, деззасоби. Хворий находиться під постійним наглядом лікарів. Визначено коло контактних осіб, які наразі перебувають на самоізоляції під контролем епідеміологів та працівників Нацполіції. - повідомив голова ОДА.

Схожі матеріали (за тегом)