|  Архів Газети Чернігівщина архів газети | 18:10 | 12.01.2023

Чернігівського онкодиспансеру більше не існує!

Вчора на засіданні Чернігівської обласної ради депутати одноголосно ухвалили рішення про перейменування онкодиспансеру у «Чернігівський медичний центр сучасної онкології». Що ця зміна назви означає для жителів області?

Screenshot 62Те, що вони можуть розраховувати на більш передове лікування та профілактику онкологічних захворювань. Вже зараз обладнання, медичні технології та професійний рівень лікарів, сучасні методи діагностики значно перевищують визначені у нормативно-правових актах для онкологічного диспансеру. Відповідно, функції і задачі, які вирішує заклад, також набагато більші, ніж це було раніше. Нині відкриті сучасні відділення променевої терапії, онкоторакальне відділення, відділення малоінвазивної та ендоскопічної онкохірургії, маммологічне відділення з реконструктивно-пластичною хірургією. Заплановане відкриття центру пересадки кісткового мозку та відділення паліативної допомоги. Робота нових відділень виходить за межі функцій «диспансеру». 
«Чернігівський медичний центр сучасної онкології» готовий і надалі надавати якісну та сучасну медичну допомогу, на яку в разі хвороби можуть розраховувати мешканці Чернігівщини.
Вітаємо Головного лікаря Чернігівського медичного центру сучасної онкології - Валерія Зуба - із новим статусом і відкриттям нової сторінки історії закладу!

Чернігівський обласний онкодиспансер

Схожі матеріали (за тегом)