|  Архів Газети Чернігівщина архів газети | 0:06 | 08.13.2020

В обллікарні відкрито відділення інтервенційної кардіології

31 січня 2020 року – важлива дата в робочій біографії комунального некомерційного підприємство «Чернігівська обласна лікарня» Чернігівської обласної ради. Сьогодні тут відбулася надзвичайно важлива для розвитку кардіологічної служби Сіверського краю подія – відкрито відділення інтервенційної кардіології та реперфузійної терапії з рентгенохірургічним блоком та ліжками інтенсивної терапії.

В урочистих заходах з цієї нагоди взяли участь перший заступник голови обласної ради Валентин Мельничук, заступник голови обласної державної адміністрації Наталія Романова, директор Національного Інституту серцево-судинної хірургії ім. Амосова, Член-кореспондент, Академік НАМН України, Президент Асоціації серцево-судинних лікарів України Василь Лазоришинець, керівники закладів охорони здоров'я Чернігівщини, очільники структурних підрозділів органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, представники засобів масової інформації.

1akardio

Як наголосив на церемонії відкриття нового відділення головний лікар КНП «Чернігівська обласна лікарня» Андрій Жиденко, в області це вже другий структурний лікувальний підрозділ такого важливого профілю – перший вже успішно працює при Чернігівській міській лікарні №2. Промовець також відзначив, що відділення інтервенційної кардіології та реперфузійної терапії з рентгенохірургічним блоком та ліжками інтенсивної терапії при обласній лікарні, завдяки ефективній роботі будівельників товариства «Укрсівербуд», було реконструйовано і оснащено всього протягом трьох місяців. При цьому, як наголосив лікар, було зекономлено кілька сотень тисяч гривень. І як результат, головний лікувальний заклад Придесення має на сьогодні в своєму розпорядженні все необхідне із сучасного медичного обладнання, яке надійно служитиме оздоровленню тяжких кардіохворих.

1akardio1

У свою чергу, директор Національного Інституту серцево-судинної хірургії ім. Амосова Василь Лазоришинець, який, до речі, розпочинав свій професійний шлях у медицину саме з Чернігівської обллікарні, наголосив, що в Україні вже налічується 43 серцево-судинні центри і відкрите сьогодні в цьому медзакладі відділення інтервенційної кардіології теж належить до цієї категорії. Академік висловив сподівання, що вже невдовзі кардіологи обласної лікарні будуть проводити тут надсерйозні операції, які дадуть тяжкохворим шлях до повнокровного життя.

Схожі матеріали (за тегом)