|  Архів Газети Чернігівщина архів газети | 9:57 | 10.19.2021

У Ніжині після реконструкції відкрили басейн

У Ніжині після повної реконструкції відкрили єдиний у місті басейн, який не працював майже 20 років.

Він знаходиться в навчально-виховному комплексі №16 «Престиж». За словами керівництва міста, користуватися новим басейном будуть діти зі всіх ніжинських шкіл, але спочатку у відділі освіти розроблять відповідний графік відвідування. 

«20 років ми мріяли, щоб цей басейн відновив роботу, щоб наші діти мали змогу ним користуватися, – не стримує радості директор НВК №16 «Престиж» Валентина Градобик. – І взагалі для нас це – щастя. Завдання цього басейну – не тільки оздоровити та навчити дитину плавати. Ми плануємо також відкрити групи для дітей з проблемами опорно-рухового апарату. Оновлений басейн розрахований на всіх дітей нашого міста. Ми зможемо приймати по 10-15 груп щодня. Найближчим часом ми організуємо роботу таким чином, щоб діти зі всіх шкіл могли за відповідним графіком відвідувати басейн».

Screenshot 25

За три роки понад 9 мільйонів гривень бюджетних коштів витратили на відновлення цього об’єкта. Провели його повну реконструкцію: замінили дах і фасад, повністю замінили систему опалення, оновили чашу басейну, встановили сучасну систему очистки і фільтрації води. Також в басейні та душових зробили теплу підлогу. Тут є великий хол, де будуть приймати дітей, сучасні роздягальні, душові кімнати. Також передбачені допоміжні приміщення для персоналу: тренерів, медпрацівника та масажистів.

«Загальна площа будівлі – 9838 метрів. Чаша басейну – 16,7 на 7,8 метра, – розповідає начальник ніжинської дільниці «УкрСіверБуду» Валерій Видиш. – Глибина її зростає від одного до півтора метрів. Повністю замінено систему вентиляції, щоб підтримувалась однакова температура між водою та повітрям, щоб не збиралась волога. Опалення централізоване. У допоміжних приміщеннях на радіаторах встановлені пристрої, за допомогою яких можна регулювати температуру повітря».

Марія ПУЧИНЕЦЬ

 

Схожі матеріали (за тегом)