|  Архів Газети Чернігівщина архів газети | 0:55 | 07.16.2024

16 авто поліції від естонців

Поліція Чернігівщини отримала від правоохоронців Естонської Республіки 16 службових автомобілів.

У церемонії передачі автомобілів взяли участь спеціальний представник Міністерства внутрішніх справ Естонії в Україні Тармо Кохв, представники Департаменту поліції і прикордонної охорони Естонської Республіки, начальник Головного управління Нацполіції в Чернігівській області Іван Іщенко. Керівник поліції Чернігівщини висловив вдячність естонським колегам за їхню підтримку та допомогу. Він підкреслив, що надання поліцейським області службового автотранспорту – це приклад реагування на одну з найгостріших проблем. Автопарк поліції Чернігівщини дуже постраждав від ворожих обстрілів. І нині ризик не зменшується, бо поліцейські щодня виїжджають на документування наслідків російських обстрілів у прикордонні райони, евакуюють родини з дітьми та людей літнього віку з небезпечних територій, розміновують місцевість тощо.
– Така значна допомога суттєво підвищить нашу мобільність та оперативність реагування на заяви та повідомлення громадян, — зазначив Іван Іщенко.
Спеціальний представник МВС Естонії в Україні Тармо Кохв підкреслив, що підтримка України на шляху до перемоги над агресором – не лише офіційна позиція його держави, а й внутрішнє переконання кожного естонського поліцейського.
Одночасно із сертифікатом про передачу 16 автомобілів поліції Чернігівської області Тармо Кохв вручив українським колегам спільне фото естонських правоохоронців, які самостійно у вільний від роботи час доставили ці автомобілі на кордон з Польщею.
– Вони це робили власним коштом і у вільний час. На звороті знімка – підписи всіх учасників цієї об’ємної операції. Це яскравий символ того, що мої співвітчизники прагнуть допомагати своїм українським колегам і робитимуть це, скільки буде потрібно, – наголосив Тармо Кохв.

estonci 2

Схожі матеріали (за тегом)