|  Архів Газети Чернігівщина архів газети | 17:48 | 06.12.2024

8 травня – День пам'яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

А в нинішній перемогу здобудуть наше хоробре воїнство і незламний дух суспільства

 

Шановні жителі Придесення, побратими і колеги товариства «Земля і воля»!

 

124TakovnLeНастала вже 79-та річниця перемоги над німецьким нацизмом, яку допомогли вибороти брати, батьки, діди і прадіди нині сущих українців ціною мільйонів життів. Йшли вони на смертельний бій, щоб захистити рідну землю і жадану ще з козацьких часів волю. У волелюбних серцях «прадідів великих» завжди жевріла надія, що з перемогою прийде і краще життя. Чи не найбільше в лавах визволителів було колишніх хліборобів. Після Перемоги працелюбні українці у голоді і холоді піднімали з руїн рідні міста і села. Навіть скалічені примножували ратну славу славою трудовою.

За межами здорового глузду те, що російські нащадки фронтовиків і переможців нацизму, зазомбовані пропагандою за імперськими мареннями кремлівського ватажка, братовбивчою війною пішли на народ України. Своєю жорстокістю вбивають і мирних жителів, безжально знищують підприємства, енергетичні, соціальні об’єкти, освітні та медичні заклади, руйнують села і міста.

Але, як не лютує агресор, вірю, що ми вистоїмо, переборемо цю навалу і переможемо!

Наші мужні захисники завзято продовжують справу «славних прадідів великих», жертвуючи життями, захищають рідну неньку-Україну від кровожерливих ворогів.

Товариство «Земля і воля» повсякчас увагою і турботою оточує нинішніх захисників Вітчизни, родини полеглих і їхніх дітей. На трудовому фронті наші хлібороби, демонструючи самовідданість і велику фаховість, засівають поля між сиренами повітряних тривог, щоб в жнива зібрати рясний урожай. З нього ж – мільйонні відрахування до всіх рівнів бюджетів, одна з найвищих в області заробітна плата, забезпечення житлом, інші соціальні надбання для шкіл, лікарень, будівництво доріг, благоустрій територій...

Наше господарство робить усе можливе, щоб воєнні підрозділи ЗСУ отримали замовлену допомогу. Купували обладнання для військових, передали їм понад два десятки своїх тракторів і автомобілів, іншу техніку. Товариство й надалі усіляко допомагатиме Збройним силам, родинам загиблих та поранених бійців.

Захищаючи Вітчизну від знавіснілої орди, безсмертя здобули вже десятки уродженців Бобровиці та навколишніх сіл і селищ, серед них і трударі нашого підприємства. Наш колектив скорботно й гідно вшановує пам’ять полеглих воїнів, не залишає їхніх рідних без підтримки й опіки.

Висловлюю теплі слова вдячності нашим берегиням – невтомним помічницям, волонтерам, котрі своєю самовідданою працею підтримують вільний дух незламності наших захисників на вогняних фронтах. Низький уклін вам, турботливі жінки. Зі святом Перемоги вас! Бо ви її теж наближаєте. Ми – з України, і нас нікому не зламати.

Щиро вітаю трудовий колектив товариства «Земля і воля», всіх ветеранів праці, дітей війни, онуків і правнуків переможців у Другій світовій війні! Щиро бажаю кожному здоров’я, довголіття, щастя в дітях, онуках і правнуках. Щоб під мирним небом розквітала і багатшала рідна українська земля! І так обов’язково буде! Вірю в це всім своїм серцем!

 

Леонід ЯКОВИШИН, Герой України, генеральний директор ТОВ «Земля і воля»

Схожі матеріали (за тегом)