|  Архів Газети Чернігівщина архів газети | 16:08 | 07.24.2024

Дві громади Чернігівщини отримали вантажівки

Кіптівська та Новобасанська територіальні громади Чернігівщини отримали допомогу від «U-LEAD з Європою» – вантажні автомобілі.

Програма U-LEAD продовжує надавати допомагати українським громадам не лише навчанням для представників місцевого самоврядування та консультаціями, а й практичною підтримкою для відновлення інфраструктури. Днями дві громади Чернігівщини отримали вантажні автомобілі CITROEN JAMPER. Вони були передані у рамках ініціативи U-LEAD «Зміцнення стійкості на місцях. Підтримка екстрених ремонтів у громадах».

345345456345344354

Ці транспортні засоби стануть необхідною допомогою у відновленні соціальної інфраструктури, освіти та медицини в обох громадах. Також вони будуть задіяні у роботах з благоустрою населених пунктів.

«У 2022 році 19 громад Чернігівщини одержали екстрену допомогу від «U-LEAD з Європою» на суму 1 млн євро. Навантажувачі, трансформатори, розрізні пили, освітлювачі тощо. Те, що було потрібно в екстремальних умовах подолання наслідків бойових дій. Зараз триває другий етап невідкладної допомоги для громад – доправлення транспорту», – каже керівниця регіонального офісу U-LEAD в Чернігівській області Ірина Кудрик.

У багатьох громадах Чернігівщини досі тривають відновлювальні роботи на об’єктах, які зазнали пошкоджень та руйнувань у березні 2022 року внаслідок російської збройної агресії. У Новобасанській та Кіптівській територіальних громадах продовжують роботи з відновлення об'єктів соціальної інфраструктури та житлового фонду.

«Найближчим часом, після оформлення відповідних реєстраційних та дозвільних документів, цей транспортний засіб активно працюватиме на відновлення соціальної інфраструктури громади, зокрема закладів освіти та медицини, а також на роботах по благоустрою населених пунктів громади», – зазначають у Новобасанській територіальній громаді.

Схожі матеріали (за тегом)