|  Архів Газети Чернігівщина архів газети | 8:40 | 06.25.2024

Книгу «Чернігів у вогні» подарували Послу Великої Британії в Україні

Книгу «Чернігів у вогні» подарували Послу Великої Британії в Україні

Приємна новина надійшла від друзів газети «Чернігівщина», відомих волонтерів Наталії Дрозд та Олександра Підгорного. Вони постійно допомагають Збройним Силам України, продовжують важливі гуманітарні та резонансні міжнародні проекти. Маючи значний авторитет за кордоном, вони тепер роблять усе можливе, щоб увесь світ знав щиру правду про цю війну, героїчну оборону Чернігова та звірства російських загарбників.

Нині Наталію та Олександра запросили на робочу зустріч із питань децентралізації з Надзвичайним і Повноважним Послом Великої Британії в Україні Мартіном Гаррісом. Обговорювали поточні виклики та необхідність продовження реформи.

zposlom

З Послом Великої Британії в Україні

 

Також мали честь подарувати панові Послу книжку «Чернігів у вогні. Зметем орду, відправимо до пекла!» (спільний проект газети «Чернігівщина» та ОК «Північ») про героїчну оборону Чернігова, Придесення і України. На подарованій книзі є автографи її героїв – відважних українських бійців та волонтерів.

nadrozd

Наталія Дрозд і Олександр Підгорний

 

Ця книжка вийшла за меценатської підтримки генерального директора ТОВ «Земля і воля», видатного аграрія, Героя України Леоніда Яковишина та директорки Української громади Сіднею, знаної викладачки університетів і центральної української школи в Австралії, благодійниці, кандидата наук із літературознавства Софії Мицак.

До речі, зараз книжку «Чернігів у вогні. Зметем орду, відправимо до пекла!» перекладають англійською мовою в Австралії – за підтримки Софії Мицак, справжньої патріотки України. І коли ця робота буде завершена, планується видати книгу й англійською, щоб її прочитали якомога більше людей у світі.    

Як відомо, наприкінці минулого року побачила світ і збірка «Чернігів у вогні. Книга друга», яка теж викликала значний міжнародний резонанс.

Зараз газета «Чернігівщина» та ОК «Північ» Збройних Сил України вже розпочали роботу над третьою книгою – матеріали про наших бійців та волонтерів, і життя громад під час війни друкуються на шпальтах обласної газети «Чернігівщина», є в Інтернеті – на популярних порталах і в соціальних мережах.

 

Сергій Дзюба

Схожі матеріали (за тегом)